Atakule ’Dünya Çocuk Günü’nde Maviye Büründü
  • Reklam

Atakule 'Dünya Çocuk Günü'nde Maviye Büründü

Atakule, UNICEF ile iş birliği kapsamında, tüm dünyada 20 Kasım tarihinde kutlanan “Dünya Çocuk Günü” nedeniyle maviye büründü. Günün ilk saatlerinde Atakule’nin ışıkları “Dünya Çocuk Günü” nedeniyle maviye döndü. Atakule’nin sosyal medyadan da paylaştığı çalışmaya Tarman Grup İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman, ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ve Unicef iyi niyet elçisi Tülin Şahin de sosyal medya üzerinden destek verdi.

22 Kasım 2018 - 13:17 - Güncelleme: 22 Kasım 2018 - 13:17

Atakule, UNICEF ile yürüttüğü iş birliği kapsamında 20 Kasım’da kutlanan “Dünya Çocuk Günü”nde, kampanyanın rengi olan maviye büründü. 20 Kasım’ın ilk dakikalarında tüm ışıklarını maviye döndüren Atakule, Dünya Çocuk Günü’nün sembolü olan mavi renge bürünen ilk sembol bina oldu.

Sosyal medya üzerinde “GoBlue” ve “DünyaÇocukGünü” etiketleri ve mavi giyinerek paylaşılan her fotoğrafla UNICEF’e destek verildi. Atakule’nin Dünya Çocuk Günü dolayısıyla çekerek sosyal medyada yayınladığı görüntüler de takipçileri tarafından çok sayıda beğeni alırken, Tarman Grup İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman, ünlü oyuncu Şahan Gökbakar ve UNICEF iyi niyet elçisi Tülin Şahin de Atakule’nin bu çalışmasına sosyal medya üzerinden destek verdi.

Her gün pek çok çocuğun haklarının ihlal edildiğini ve her çocuğun okula gidebildiği, öğrenebildiği, tehlikeden uzak, potansiyelini gerçekleştirebildiği bir dünya yaratmak isteyen UNICEF, Dünya Çocuk Günü kapsamında çocuk hakları konusuna vurgu yapıyor. Bu konuda bir imza kampanyası da başlatan UNICEF, Atakule’de açtığı stand ile ziyaretçileri çocuk hakları ve imza kampanyası konusunda bilgilendiriyor. UNICEF tarafından düzenlenen imza kampanyası ile ayrıca dünya liderlerine, çocuk haklarını hayata geçirmek için verdikleri taahhüdü tutmaları ve çocuk haklarının pazarlığa kapalı bir konu olduğunu tekrar hatırlatılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..