Ayhan Yılmaz Pursaklar İçin Projelerini Açıkladı... İşte...

Ayhan Yılmaz Pursaklar İçin Projelerini Açıkladı... İşte Projelerin Listesi...

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı olan Ayhan Yılmaz, ilçeye kazandırmayı planladığı projeleri açıkladı. Açıklanan projeler içinde millet bahçelerinden aşevine, şehir müzesinden engelli dayanışma merkezlerine kadar bir dizi çalışma yer alıyor.

08 Şubat 2019 - 13:17 - Güncelleme: 08 Şubat 2019 - 13:20

AK Parti Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından belirlenen programlar kapsamında salon toplantıları, mahalle toplantıları, ev ziyaretleri, hasta ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, kurum ziyaretleriyle her kapıyı çalıp her gönle dokunan Cumhur İttifakı’nın AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, 31 Mart seçimleri için projelerini anlatıp dua ve destek istiyor. Yaptığı ziyaretlerde “Pursaklar’ın ihtiyaçlarını ve taleplerini biliyoruz. Bunun için hem ilçe belediyesi olarak hem Büyükşehir Belediyemiz hem de Hükümetimizle birlikte yapmayı planladığımız çok sayıda projemiz var. İnşallah bunları ilçemizde hayata geçirip Pursaklar’ı daha ileriye taşıyacağız” dedi. 

2004’ten önceki Pursaklar ile şimdiki Pursaklar arasında çok büyük fark olduğunu belirten Ak Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, “15 yıldır Pursaklar’a çok güzel hizmetler yapıldığını belirterek, ilçeye daha fazla hizmet ve yatırım kazandırmak için projelerimizi ziyaret ettiğimiz her platformda hemşerilerimize anlatıyoruz. Çocuklara, kadınlara, gençlere, ihtiyarlara kısacası her kesime yönelik projeler hazırladık. Rabbim nasip eder ve kıymetli hemşerilerimiz de bizlere teveccüh gösterirse bu projeleri Pursaklar’da hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu. 

 

ÇOK SAYIDA PROJE İLE GELİYOR

Cumhur İttifakının AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz’ın açıkladığı projeler arasında şunlar yer alıyor:

"Okçuluk ve Binicilik Parkı, Köy ve Mahalle Konakları, İslam Bilim Ve Teknoloji Tarihi Müzesi, Pursaklar Kültür Gezileri, Medeniyet Pınarı Tarihi Dokuya Uygun Su Sebili, Butik Müze, Pursaklar Şehir Müzesi, Aile, Çocuk ve Gençlik Eğitim Akademisi, Kitap Kafe, Engelliler Dayanışma Merkezi, Çocuk Trafik Eğitim Uygulama Pisti, Eğlenceli Kültür Sanat ve Bilim Merkezi Projesi, Ücretsiz İnternet Erişimi Park Sayısının Arttırılması, Bisiklet, Scooter, Kaykay, Paten Pisti, Su Oyunları Eğlence Parkı, Yeni Nesil Ekolojik Okul ve Sera Projesi, Aromatik Tıbbi Bitkiler Araştırma Eğitim Satış Merkezi, Yenilenebilir Enerji, Bebek Emzirme Bakım Merkezleri, Çok Amaçlı Semt Pazarları, Çok Amaçlı Semt Spor Sahaları, Cenaze ve defin İşlemlerinin Geliştirilmesi, Pursaklar Belediyesi Aşevi Projesi, Atık Geri Dönüşüm Sistemlerinin Geliştirilmesi, Akıllı Yeraltı Çöp Konteynırlarının çoğaltılması, Pursaklar İstişare ve Halk Günleri, Pursaklar ve Saray Giriş Yıllarının yapılması, Karacaören TOKİ Çevre Yolu Bağlantısı, Esenboğa Metro Projesi, Altınova İmar Revizyon Çalışması, Pursaklar Modern Sanayi Sitesi, Bedesten Otantik Festival Meydanı, Tarihi Şehir Meydanı Projesi, Pursaklar Yöresel Ürünler Pazarı, Gümüşoluk Göleti Rekreasyon Projesi, Karaköy Millet Bahçesi, Macera Ormanı Masal Şehri, Altınova Tabiat Parkı, Huzur Parkı, Organik Tarıma destek ve Teşvik, Tohum Eleme ve İlaçlama Tesisi, Ortak Tarım Makineleri Parkı, Mobil Kesimhane.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ceyhun akbulut
    1 yıl önce
    Metro yu hükümet yapamadı.Sız mi yapacaksiniz.hukumet bizden yana diyeceksiz o zaman şimdi ihaleye ciksin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Pursaklar Belediyesi Muhtarlara son 1 yıl anlattı
Pursaklar Belediyesi Muhtarlara son 1 yıl anlattı