Bakan Süleyman Soylu Mamak’ı Gezdi

Bakan Süleyman Soylu Mamak'ı Gezdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir ve AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse ile birlikte seçim otobüsünden vatandaşları selamladı.

18 Şubat 2019 - 14:39

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir ve AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse ile birlikte seçim otobüsünden vatandaşları selamladı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Soylu, önce Akdere ardından Küçük Kayaş Mahallelerinde seçim ofisi açılışı gerçekleştirdi. Tüm Mamak’ı dolaşarak vatandaşları selamlayan Soylu ve Köse, Akdere ve Küçük Kayaş mahallelerinde açılış öncesi düzenlenen mitinglerle vatandaşa hitap etti. 1 Mart günü halkın vereceği kararla sadece belediye başkanının seçilmeyeceğini belirten İçişleri Bakanı Soylu, Rabbim bu birlikteliği bozmak isteyenlere fırsat vermesin dedi. 

Hep hakkın, iyiliğin yanında olduklarını belirten AK Parti Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, Türkiye'nin çok zor dönemleri atlattığını ifade etti. Köse, “Özal Türkiye'yi dünyaya açtı. Ne zaman ki, 'Adriyatik'ten Çin Seddi'ne' dedi, başına neler geldi biliyorsunuz. Eşref Bitlis, Adnan Kahveci'yi hatırlayın” dedi. İnsan merkezli belediyecilik anlayışıyla gönül gönül ilerlediklerini kaydeden Köse, “Cumhurbaşkanımız gönül sofralarına misafir oluyor, taksi duraklarına gidiyor, insanlara dokunuyor. Milletin adamı dememizin sebebi bu zaten. Biz de gönül belediyeciliği ile vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi.


"SEN BEN DEĞİL, BİZ MESELESİ"

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ise, AK belediyeciliğin en güzel örneklerini 10 yıldır yapmaya gayret ettiklerini belirterek, “Bu süre zarfında desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz. İnşallah 31 Mart'ta aynı güçle aynı desteği vereceğinize ben inanıyorum. Çünkü bizim hep söylediğimiz bir şey var, “Sen ben meselesi değil, biz meselesi”. 31 Mart'ta görevimi tamamlayacağım ve inşallah bu görevi Murat Köse kardeşime, Büyükşehir'de de Mehmet Özhaseki Bey'e teslim edeceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat