En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Barış Akarsu'nun o videosu gündem oldu! Ölümüne neden olan 6 saat önce yayınlanan işte o video

Magazin 07.07.2021, 12:33

14 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybedene Barış Akarsu'nun ölümüne neden olan kazadan 6 saat önce çekilmiş video gündeme bomba gibi düştü.

Sesi ve tarzıyla bir döneme damga vuran Barış Akarsu, Muğla Bodrum'da, 29 Haziran 2007'de 28'inci doğum gününü kutladıktan sonra geçirdiği kazada yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz 2007'de yaşamını yitirmişti. Bu hafta hem doğum hem de ölüm yıl dönümü kutlanan şarkıcının eski görüntüleri sosyal medyada yeniden paylaşılmaya başlandı.

KAZADAN ÖNCEKİ GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI

28 yaşındaki ani ölümüyle başta ailesi ve hayranlarını yasa boğan Barış Akarsu'nun ölümüne neden olan kazadan 6 saat önce çekilen görüntüleri yeniden gündeme geldi. Akarsu, görüntülerde yanına gelen sevenleriyle sohbet ederek 2 hafta daha orada olduğunu belirterek arkadaşlarıyla görüşeceğini söylüyor.

KAZADAN 5 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ 

Anadolu Rock'ın sürmeli çocuğu Barış Akarsu, Muğla'nın Bodrum ilçesinde 29 Haziran 2007 tarihinde 28'inci doğum gününü kutladıktan sonra kaza geçirdi. Kaza geçirmesinin ardından 5 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gören Akarsu, yaşam mücadelesini kaybederek 4 Temmuz 2007 tarihinde hayata gözlerini yumdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!