Başkanlardan Esnaf Ziyareti! Mustafa Tuna Ve Mustafa Ak’tan...

Başkanlardan Esnaf Ziyareti! Mustafa Tuna Ve Mustafa Ak'tan Keçiören Turu...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Etlik Ayvalı Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.

03 Kasım 2018 - 11:18 - Güncelleme: 03 Kasım 2018 - 11:58

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Etlik Ayvalı Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Gökşin, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Şükrü Özek ve Ayvalı Mahallesi Muhtarı Fikri Soysal’ın eşlik ettiği Başkan Tuna, Seval Caddesi üzerindeki her bir dükkana uğrayarak, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

 

ESNAF VE VATANDAŞLARDAN BAŞKAN TUNA’YA YOĞUN İLGİ        

Ayvalı esnafı, sorunlarını dinleyen ve tek tek taleplerini not alan Başkan Tuna’yabu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf kadar vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tuna, “Sizlerin bizi gülen gözlerle karşılamanız, bizim de yüzümüzü güldürüyor. Bizleri çok mutlu ediyorsunuz. Sağ olun var olun” dedi.

        

DERSTE SÜRPRİZ ZİYARETÇİ

Esnaf ziyaretlerinden sonra Satuk Buğra İlkokulu'na sürpriz ziyarette bulunan Başkan Tuna'yı, Okul Müdürü Adem Çakır karşıladı.

Öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim görebilmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Tuna, dersteki öğrencileri de ziyaret ederek, başarı dileklerini iletti.

Başkan Tuna, okul ziyaretinin ardından 1991 yılında Şırnak Uludere'de şehitolan Ali Balak’ın ailesini de ziyaret etti. Şehit Ali Balak'ın babası Bilal Balak ve abisi Numan Balak ile yakından ilgilenen Başkan Tuna, okunan Yasin-i Şerif'in ardından şehit yakınları ile birlikte dua etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı