Başkent Trafiğine Ankaragücü Düzenlemesi! İşte Maç Öncesinde...

Başkent Trafiğine Ankaragücü Düzenlemesi! İşte Maç Öncesinde Kapanacak 'O' Yolların Listesi...

Ankara Valiliği, Ankaragücü'nün yarın oynayacağı EVKUR Yeni Malatyaspor maçı öncesi kapatılacak yollara ilişkin bir açıklamada bulundu. İşte kapatılacak yollar...

22 Ekim 2018 - 15:00 - Güncelleme: 22 Ekim 2018 - 15:20

Ankara Valiliği, yarın saat 16.00'da Osmanlı (Yenikent) Stadyumu'nda oynanacak MKE Ankaragücü-EVKUR Yeni Malatyaspor maçı öncesi kapatılacak yollara ilişkin bir açıklamada bulundu. Valilikten yapılan açıklama şöyle:

"21 Ekim 2018 Pazar günü saat 16.00’da Osmanlı Stadyumu’nda oynanacak MKE ANKARAGÜCÜ – EVKUR YENİ MALATYASPOR takımları arasındaki Spor Toto Süper Lig futbol müsabakası tedbirleri kapsamında, müsabaka günü saat 11.00’den müsabakanın başlayacağı saate kadar 
Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ayaş istikametinden gelen trafik akımının, Jandarma kavşağından başlayarak Sincan Organize Sanayi kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak,  
Saat 17.00’den itibaren ise müsabaka sonrası dağılım tamamlanıncaya kadar da Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ankara şehir merkezi istikametinden gelen trafik akımının Sincan Organize Sanayi kavşağından itibaren Jandarma kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak çalıştırılacaktır. 
Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir."
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Vet
  1 yıl önce
  Böyle bir rezillik görmedim. ..Böyle bir rezillik görmedim. Yenikentin ankaraya tek bağlantısı Ayaş yolu ve maç yüzünden evimize 2 saate vardık. Takım otobüsleri için yenikent istimameti tek yöne dusurulmus. Tam bir rezalet.
 • Vet
  1 yıl önce
  Böyle bir rezillik görmedim. Yenikentin ankaraya tek bağ***tısı Ayaş yolu ve maç yüzünden evimize 2 saate vardık. Takım otobüsleri için yenikent isyimameti tek yöne dusurulmus. Tam bir rezalet.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x