Bayram Boyunca Ankara’da Bazı Yollar Trafiğe Kapanacak! Yol...
  • Reklam

Bayram Boyunca Ankara'da Bazı Yollar Trafiğe Kapanacak! Yol Çalışmalarına Ara Verildi...

Ankara Valiliği, Ramazan Bayramı süresince Ankara'da yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verildiğini açıkladı.

13 Haziran 2018 - 11:27 - Güncelleme: 13 Haziran 2018 - 11:27

Ankara Valiliği, Ramazan Bayramı süresince Ankara'da yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verildiğini açıkladı.

Valilik'ten yapılan açıklamada; trafik yoğunluğunun artacağı değerlendirilen Ramazan Bayramı tatili süresince vatandaşlarımız ve yol kullanıcılarının güvenle seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla 13-18 Haziran 2018 tarihleri arasında, yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesi sağlandığı açıklandı.

Ramazan Bayramı tatili süresince belirtilen tarih aralığında Samsun yolu Çalışkanlar, Ortaköy, Gökçeyurt, Maliye Noktası kavşakları ile Konya yolu TŞOF kavşağı beton bariyerlerle (New jersey) kapatılarak yol bu noktalarda transit olarak verileceğinden yol kullanıcılarının daha dikkatli olarak seyretmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, 13-18 Haziran 2018 tarihleri arasında Ankara ili üzerinden Samsun yolunu kullanarak Kayseri istikametine gidecek araç sürücülerinin alternatif yol olarak Ankara – Gölbaşı – Bala – Kaman – Kırşehir – Kayseri güzergâhlarını kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mansur Yavaş'tan Gece Paylaşımı ''İttifak Görüşmeleri...''
Mansur Yavaş'tan Gece Paylaşımı ''İttifak Görüşmeleri...''
Ankara'da Hava Nasıl Olacak?
Ankara'da Hava Nasıl Olacak?