Bekir Özdemir Güven Tazeledi

Bekir Özdemir Güven Tazeledi

Çamlıdere Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Çamlıdere Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

28 Mart 2018 - 13:19

Çamlıdere Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Çamlıdere Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ın Divan Başkanlığı’nı yaptığı genel kurul, Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, Çamlıdere Kaymakamı Mutlu Köksal, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, MYK Başkanı Adem Ceylan ve ANKESOB’a bağlı esnaf ve sanatkar odası başkanlarının da aralarında bulunduğu yoğun bir üye katılımı ile gerçekleştirildi. Genel kurulda tek listeyle yapılan seçimde mevcut Başkan Bekir Özdemir, geçerli oyların tamamını alarak,  yeniden başkan seçildi.

Genel Kurulda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi. 2014-2017 yıllarına ilişkin yönetim kurulu faaliyet raporu  ve denetim kurulu raporu  ile  bilanço ve gelir gider hesapları okunarak müzakereye açıldı. Ardından tüm raporlar oybirliği ile ibra edildi.

Gündem maddelerinin tek tek görüşülerek kabul edildiği Genel Kurulda, dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Genel  kurulda tek listeyle gidilen seçimde toplam 89 üye oy kullandı. 2 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 87 oy alan mevcut Başkan Bekir Özdemir ve listesi 4 yıllığına yeniden göreve seçildi.

Çamlıdere Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bekir Özdemir genel kurula hitaben yaptığı konuşmada her zaman esnafı koruyan ve haklarını gözeten uygulamaların hayata geçirilmesi gayreti içerisinde olduklarını kaydetti. Konuşmasında Ahilik geleneğinin önemine işaret eden Özdemir, "Çamlıdere esnaf ve sanatkarları olarak Ahilik kültürümüze hep birlikte sahip çıkmaya devam edeceğiz. Şoför esnafımız olsun, odamıza kayıtlı diğer meslek gruplarından esnaf ve sanatlarımız olsun, kaldığımız yerden hep birlikte sorunlarımızı ele alacağız, ortak akılla çözüm geliştirmeye devam edeceğiz." dedi.

Kendisine duyulan güven ve teveccüh için teşekkür eden Özdemir, "Odamızın yaşaması ve faaliyetini sürdürmesi için her türlü imkan ve desteği sağlamaya çalışan  Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can'a da ayrıca teşekkür ediyorum." diyerek, esnaf ve sanatkarlara da her zaman dürüst olmaları, vatandaşı aldatmamaları, hiçbir zaman ticari ahlaktan uzaklaşmamaları  konusunda tavsiyede bulundu.

Çamlıdere Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası 42. Olağan Genel Kurul Toplantısında yapılan seçimin ardından yeni yönetim şu şekilde oluştu: Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Bekir Özdemir (Başkan), İsmail Hakkı Bilsel, Mehmet İsmet Yanıkoğlu, Hüseyin Kayahan, Şahin Gürağaç, Mehmet Aktar, Mehmet Atalık. Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Can Açar, Süreyya Durcan, Mustafa Çağlar.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yoğun bakımdan sonra 'kıymalı yumurta' istedi
Yoğun bakımdan sonra 'kıymalı yumurta' istedi
Ankara’da su kesintisi
Ankara’da su kesintisi