Beklenen Dizi ’’Türk Malı’’ İlk Fragmanı İle Seyirci...

Beklenen Dizi ''Türk Malı'' İlk Fragmanı İle Seyirci Karşısına Çıktı

Show TV ekranlarında 2010 yılında yayınlanan Türk Malı dizisi, ekranlara geri dönüyor. 7 yıl önce yayınlanan ve başrollerinde Şafak Sezer ve Binnur Kaya'nın oynadığı dizi, Star TV ekranlarında yeni kadrosuyla izleyici karşısına gelecek.

16 Mayıs 2017 - 10:20 - Güncelleme: 16 Mayıs 2017 - 13:14

Show TV ekranlarında 2010 yılında yayınlanan Türk Malı dizisi, ekranlara geri dönüyor. 7 yıl önce yayınlanan ve başrollerinde Şafak Sezer ve Binnur Kaya'nın oynadığı dizi, Star TV ekranlarında yeni kadrosuyla izleyici karşısına gelecek.

2010 yılında Şafak Sezer'in Erman Kuzu, Binnur Kaya'nın Abiye rolünü üstlendiği Türk Malı, yeniden ekranlara geliyor. 2011 final yaparak ekranlara veda eden dizi, 28 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de yayınlanmaya başlayacak.

Yayınlandığı dönem milyonlarca kişinin gönlüne taht kuran ve espirileri ile dillerden düşmeyen 'Türk Malı' dizisi ünlü oyuncu kadrosu, espirileri ve yenilikleriyle Star ekranlarından izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Türk Malı dizisi yeni oyuncu kadrosu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Şafak Sezer'in can verdiği Erman Kuzu karakterinin başından geçen komik olayların ele alınacağı dizide, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı gibi ünlü isimler de rol alacak. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hakan
    3 yıl önce
    Türk malı dizisindeki şafak sezer uygun karakter degil diziyi çirkinleştiriyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Yeni normalde ilk uçuş Ankara'ya
Yeni normalde ilk uçuş Ankara'ya