Benim Altındağım Fotoğraf Yarışmasında Sonuçlar Belli Oldu

Benim Altındağım Fotoğraf Yarışmasında Sonuçlar Belli Oldu

Altındağ Belediyesi tarafından organize edilen “” ödüllü fotoğraf yarışmasında sonuçlar belli oldu.

23 Ağustos 2019 - 11:00

Altındağ Belediyesi tarafından organize edilen “Benim Altındağım” ödüllü fotoğraf yarışmasında sonuçlar belli oldu. Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Karabudak, Foto Muhabirleri Derneği Başkanvekili Osman Altınışık, Hürriyet Ankara Haber Koordinatörü Deniz Gürel ve Anadolu Yayıncılar Birliği Derneği Başkanı Sinan Burhan'dan oluşan jüri heyeti, 327 fotoğrafseverin gönderdiği binlerce eseri tek tek inceleyerek; birincilik, ikincilik, üçüncülük ve mansiyon ödülü kazanan katılımcıları belirledi.

Altındağ’ın çeşitli bölgelerinde amatör ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından çekilen kareler büyük beğeni topladı.

 

ÖDÜL ALAN İSİMLER BELLİ OLDU

Yarışmada birinci olan Mustafa Demirbaş 5 bin TL, ikinci olan Fatih Çindemir 4 bin TL ve üçüncü olan Murat Yılmaz ise 3 bin TL’nin sahibi oldu. Ümmü Kandilcioğlu, Sedat Cenikli, Nur Karsavuranoğlu, Nesibe Akkuş ve Fatih Çindemir’in eserleri de 500 TL değerindeki mansiyon ödülüne layık görüldü. Toplamda 40 fotoğrafın sergilenmeye hak kazandığı yarışmada, dereceye giren yarışmacıların ödülleri düzenlenecek törenle takdim edilecek.  

 

“KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yarışmaya katılan herkese teşekkür eden Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Altındağ Belediyesi olarak fotoğraf sanatına destek vermek adına güzel bir yarışma düzenledik. Burada önemli olan ödül almaktan çok bu yarışmaya katılmaktı. Ben tüm fotoğrafseverleri katılımlarından dolayı tebrik ediyorum. Belediye olarak sanata ve spora olan desteğimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te korona virüs denetimlerinde kurallara uymayanlara ceza
Başkent'te korona virüs denetimlerinde kurallara uymayanlara ceza
Ankara’da tarihi konaklar satışa çıkarıldı
Ankara’da tarihi konaklar satışa çıkarıldı