banner24

banner11

banner31

banner25

banner10

banner30

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Bingöl’de uzman çavuşun, bir kadını darp ettiği iddiası!

Güncel 03.05.2021, 08:57

Bingöl'de görev yapan Ferhat K. isimli uzman çavuşun gürültü yaptı bahanesiyle 8 yaşındaki çocuğu kovaladığı daha sonra da tepki gösteren anne Rahime Ö.'yü darp ettiği iddia ediliyor.

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Ferhat K. adlı uzman çavuş, gürültü yaptığı bahanesiyle kovaladığı çocuğun annesi Rahime Ö.’yü darbetti.

8 yaşındaki çocuğu gürültü yaptığı bahane edilerek şiddete maruz bırakılan Rahime Ö. hastaneye gidip darp raporu aldıktan sonra uzman çavuş Ferhat K. hakkında şikayette bulundu.

“EŞİM KANLAR İÇİNDEYDİ, GEREKEN YAPILMALI”

Yaşananları Evrensel gazetesine anlatan Rahime Ö’nün eşi Yüksel Ö., uzman çavuşun gürültü yaptığı gerekçesiyle çocuğunu kovaladığını ve eşinin bu duruma tepki göstermesi sonucu darbedildiğini söyledi.

Yüksel Ö., eşinin yaşadıklarını “Çocuklar binanın önünde gürültü yapıyorlar. Uzman da rahatsız olmuş demek ki çocukların seslerinden, 8 yaşındaki çocuğumu kovalıyor. Eşim de ‘Utanmıyor musun küçük çocuğu kovalıyorsun’ diyor. Uzman çavuş, eşime, ‘Asabımı bozma, gelir ağzını yüzünü kırarım’ diyor. Eşimi yumruklarla dövüyor” diye anlattı.

Darp raporu aldıklarını ve şikayette bulunduklarını aktaran Yüksel Ö., “Çocuğum bayağı korkmuş. Şahitlerimiz de var. Uzman çavuş benim kendisine saldırdığımı söylemiş emniyette ama ben geldiğimde eşim kanlar içindeydi. Olay yerinde polis ve site sakinleri vardı. Takipçisi olacağız bu olayın, gereken yapılmalı” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!