Bir İstifa Daha! Turgut Altınok’un Kızı İyi Parti’den...

Bir İstifa Daha! Turgut Altınok'un Kızı İyi Parti'den İstifa Etti...

Ayça Altınok'un, babası Turgut Altınok AK Parti'den Keçiören belediye başkan adayı olarak konuşulmasının ardından İyi Parti'den ve GİK üyeliğinden istifa ettiği ortaya çıktı.

11 Aralık 2018 - 10:59 - Güncelleme: 11 Aralık 2018 - 11:07

Meral Akşener'in büyük umutlarla parti saflarına katıp "Efsane başkanın kızı" diye tanıttığı Ayça Altınok, babası Turgut Altınok AK Parti'den Keçiören belediye başkan adayı olunca İyiParti'den ve GİK üyeliğinden istifa ettiği ortaya çıktı.

Akşener'in 19 Haziran 2018'de Düzce mitinginde İyi Parti rozeti takıp "Efsane Başkanın kızı" diye partililere tanıttığı Ayça Altınok, daha sonra İyi Parti Genel İdare Kurulu üyeliğine getirilmişti. Turgut Altınok'un AK Parti'nin Keçiören Belediye Başkanı olacağının dile getirilmesi sonrası, Ayça Altınok'un noter huzurunda İyi Parti'den ve GİK üyeliğinden istifa ettiği ortaya çıktı.

19 Haziran 2018'de Düzce mitinginde İyi Parti'ye katılan Ankara Keçiören eski belediye başkanı AK Parti'li Turgut Altınok'un kızı Ayça Altınok'un rozetini Meral Akşener bizzat kendi takmıştı. Akşener, Ayça Altınok'a “Efsane belediye başkanının kızı” diyerek rozetini takmış ve Genel Kurul'da GİK üyeliğine seçtirmişti. Ayça Altınok da Akşener'in elini öpmüştü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı’nda korona virüs denetimi
Gölbaşı’nda korona virüs denetimi
Gölbaşı Belediyesi korona virüs önlemlerini artırdı
Gölbaşı Belediyesi korona virüs önlemlerini artırdı