Bitlis’te Uyuşturucu Operasyonunda 4 Kişi Gözaltına Alındı
  • Reklam

Bitlis'te Uyuşturucu Operasyonunda 4 Kişi Gözaltına Alındı

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü tarafından sokaklardaki uyuşturucu ve uyarıcı madde satıcılarına karşı sürdürülen operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

31 Mayıs 2016 - 15:38

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü tarafından sokaklardaki uyuşturucu ve uyarıcı madde satıcılarına karşı sürdürülen operasyonda 4 kişi gözaltına alındı.

Bitlis Valiliği'nden yapılan açıklamada, şunlara yer verildi: "Bitlis İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik planlı çalışmalar başlatılmıştır. Bu çalışmalar neticesinde, ilimizde ikamet eden bazı şahısların “uyuşturucu veya uyarıcı madde” kullandıkları ve bu maddeleri aynı zamanda başkalarına sattıkları yönünde bilgilere ulaşılmış ve şahıslar ekiplerimiz tarafından takibe alınmıştır. Uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yürütülen planlı çalışmalar kapsamında 31.05.2016 günü sabah saatlerinde operasyon düzenlenmiş olup, bu operasyonda A.U., Y.A., B.S. ve S.S. isimli 4 şahıs gözaltına alınmıştır. Yapılan planlı operasyonlar neticesinde 85,56 gr. uyuşturucu eroin maddesi, 2,95 gr. uyuşturucu metanfetamin maddesi ve 1,30 gr. toz esrar olduğu değerlendirilen madde ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili olarak gözaltına alınan şahıslar, Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere intikal ettirilecektir.”              

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..