Buket Aydın Jargon’a Anlattı: Stresli Yayınlar Öncesi Dua...

Buket Aydın Jargon'a Anlattı: Stresli Yayınlar Öncesi Dua Ederim

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği bir trafik kazası nedeniyle izleyicilerini endişelendiren Buket Aydın, bilinmeyen yönlerini siyaset ve magazin dergisi Jargon’a açıkladı: ‘Stresli yayınlar öncesi dua ederim’ 

09 Ekim 2018 - 14:15 - Güncelleme: 09 Ekim 2018 - 14:51

Ahmet Hakan’ın ardından Kanal D Ana Haber koltuğuna ‘anchorwoman’ olarak oturan Buket Aydın siyaset magazin dergisi Jargon’a dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Stresli yayınlar öncesinde dua ettiğini belirten Kanal D Ana Haber spikeri Buket Aydın, “Duaya, nazara inanırım. Boynumda Nas ve Felak surelerinin yazılı olduğu kolye var, onu hiç çıkarmam” dedi. Yayın öncesi yaptığı hazırlıkları anlatan Aydın şunları söyledi: 

 

BAYKUŞ OBJELERİM VAR

“Yayın öncesi totemim yok ama ben baykuşu çok severim. Baykuşun 'bilgelik' olduğuna inanırım. O yüzden evimin her yerinde küçük baykuş objeleri vardır. Kanaldaki odamda da çok sevdiğim bir arkadaşım olan Suna Kabadayı’nın bana hediye ettiği kristal bir baykuş var. O baykuşu mutlaka bir okşarım. Baykuş enerjisini çok severim.

 

DUAYA İNANIRIM

Bunun dışında bir totemim yok. Fakat ben duaya çok inanırım. Böyle stresli yayınlar öncesi dua ederim. Duaya inanırım, nazara inanırım. Boynumda Nas ve Felak surelerinin yazılı olduğu kolye var, onu hiç çıkartmam.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pandemi döneminde Ankara turizmi unutulmadı
Pandemi döneminde Ankara turizmi unutulmadı
1 dakikada banka soygunu
1 dakikada banka soygunu