Büyük Ankara Festivali’nde 2. Gün! Hangi Sanatçılar Sahne...

Büyük Ankara Festivali'nde 2. Gün! Hangi Sanatçılar Sahne Alacak?

Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, 3 yıl süren hasretin ardından, sahne şovları, uluslararası grupların gösterileri, kurum tanıtımları, dev oyuncak alanları, heyecan dolu etkinlikler ve ünlü sanatçıların verdiği konserlerden oluşan zengin içerikli dev bir organizasyonla Ankaralılarla buluştu.

30 Temmuz 2017 - 07:30 - Güncelleme: 02 Ağustos 2017 - 11:47

Büyükşehir Belediyesi’nce  düzenlenen “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, 3 yıl süren hasretin ardından, sahne şovları, uluslararası grupların gösterileri, kurum tanıtımları, dev oyuncak alanları, heyecan dolu etkinlikler ve ünlü sanatçıların verdiği konserlerden oluşan  zengin içerikli dev bir organizasyonla Ankaralılarla buluştu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 29 Temmuz Cumartesi günü bu yıl 7.si düzenlenen Büyük Ankara Festivali'nin kapılarını açtı. Emre Aydın ve Işın Karaca konseriyle başlayan festivalde bir çok sahne şovları ve etkinlikler yer aldı. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”nde; hepsi birbirinden ünlü 22 yıldız sanatçıdan oluşan dev bir kadro yer alacak.

 

HER GECE İKİ YILDIZ SANATÇI KONSER VERECEK

Festivalin başladığı 29 Temmuz Cumartesi gününden itibaren Başkentliler, her gece arka arkaya sahne alacak en az 2 yıldız sanatçının konserini dinleme imkanı bulacak.

 Yıldız yağmurunun yaşanacağı ve sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz'ın yapacağı Festival’in açılış konseri, Pop Müziği’nin güçlü sesi Işın Karaca ile gençlerin sevgilisi, pop müziği sanatçısı Emre Aydın tarafından gerçekleştirildi. Festivalin 2. günü (30 Temmuz Pazar), şarkıları çoğunluk tarafından ezbere bilinen benzersiz sese sahip Funda Arar, özgün müziğin tanınan ismi Uğur Işılak ile besteci ve ses sanatçısı Sinan Akçil sahne alacak.  

 

AYDIN VE KARACA COŞTURDU

 

7. Uluslararası Büyük Ankara Festivali'nde ilk gün Emre Aydın ve Işın Karaca, verdiği muhteşem konserlerle Başkentlileri coşturdu.

Sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı festival konserlerinin ilk gününde Emre Aydın'ın ardından sahneye çıkan Işın Karaca, çok sevilen şarkılarının yanı sıra eski pop müzik parçalarını da seslendirdi. 

Konser alanını hınca hınç dolduran Başkentliler, Karaca'ya büyük ilgi gösterip, alkış yağmuruna tuttu.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Ergül, Işın Karaca ile Emre Aydın'a, konserlerinin sonunda çiçek takdim etti.

Festivalin ilk gecesi, havai fişek gösterisiyle sona erdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Pandemi ruhsat talebini de azalttı
Pandemi ruhsat talebini de azalttı