Büyük Ankara Festivali’nde Dev Konser! Demet Akalın ve...

Büyük Ankara Festivali'nde Dev Konser! Demet Akalın ve Alişan'dan Unutulmaz Gece...

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”nde; hepsi birbirinden ünlü 22 yıldız sanatçıdan oluşan dev kadro sahne alıyor.

01 Ağustos 2017 - 07:30 - Güncelleme: 01 Ağustos 2017 - 22:57

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”nde; hepsi birbirinden ünlü 22 yıldız sanatçıdan oluşan dev kadro sahne alıyor.

Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında 29 Temmuz'da başlayan ve 6 Ağustos'a kadar devam edecek olan konserlerde birbirinden ünlü sanatçılar sahne almaya devam ediyor. 

Atatürk Kültür Merkezi (AKM) alanında (eski Hipodrom) düzenlenen “Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, iki farklı noktada yaptığı açılış konuşmaları ve festival alanında gerçekleştirdiği kortej yürüyüşüyle başladı. 

 

EMRE AYDIN'DAN AÇILIŞ KONSERİ

Sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı festival konserlerinin açılış gününde ilk konseri, ünlü sanatçı  Emre Aydın verdi. Konser alanını hınca hınç dolduran, her yaştan onbinlerce Başkentli, Emre Aydın’ın birbirinden güzel hareketli şarkılarının yanı sıra 90’lı yıllara damga vurmuş şarkıları seslendirmesiyle  coştu.

Emre Aydın, yaptığı konuşmada da “Bu akşam burada sahne almamıza sebep olan herkese teşekkür ederiz. Başta Sayın Belediye Başkanımız Melih Gökçek olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler” dedi.

Aydın'ın ardından, ünlü sanatçı Işın Karaca sahne aldı. Karaca da 1,5 saat boyunca alanı dolduran Ankaralıların kulaklarının pasını sildi.

 

KONSERİN 2. GÜNÜNDE SİNAN AKÇIL, UĞUR IŞILAK VE FUNDA ARAR RÜZGARI

Başkentliler, 7. Uluslararası Büyük Ankara Festivali’nde, gündüzü ayrı gecesi ayrı etkinliklere katılarak, muhteşem bir yaz tatili geçiriyor. Festival'in 2. gününde, ünlü sanatçılar Funda Arar, Sinan Akçıl ile Uğur Işılak konser verdi.  

Gündüz saatlerinden itibaren, Festival'in yapıldığı Atatürk Kültür Merkezi alanına gelen ziyaretçiler, çeşitli gösteri ve etkinliklerin de bir parçası oldular.  

 

3. GÜNDE EĞLENCE TAM GAZ

Yıldız yağmurunun yaşanacağı ve sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz'ın yapacağı Festival’in 3. gün konseri, müzik dünyasının güçlü seslerinden Ferhat Göçer, Serkan Kaya, Ceyhun İsmayılov tarafından gerçekleştirildi. Saat 20:00'da başlayan dev konser öncesi çeşitli etkinlik ve eğlence programları Ankaralıları coşturdu.

 

BUGÜN HANGİ SANATÇI SAHNE ALACAK?

festival’in heyecanla beklenen konser programının 4. gününde, Türk Pop sevilen sanatçılar Demet Akalın ve Alişan sahne alacak. Başarılı şarkıcılar sevilen şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek.  Dansçılarıyla beraber gelmesi beklenen Demet Akalın Ankaralıları coştururken, Alişan ise şarkılarıyla hem eğlendirecek hem de hüzünlendirecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kovboylar koronaya karşı
Kovboylar koronaya karşı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı