ANASAYFA Çankaya Ankara Çankaya'da kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Çankaya'da kurban çadırları nereye kuruldu?

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurban pazarlarının nerede kurulacağı belli olmaya başladı. Ankara'nın Çankaya ilçesindeki kurban pazarı adresi de merak edildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Çankaya'da kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Çankaya'da kurban çadırları nereye kuruldu? - 2023 yılının ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı'nın idrak edilmesi için sayılı günler kaldı. Kurban Bayramı için geri sayım başlarken milyonlarca vatandaş da kurban çadırlarının nerede kurulacağını öğrenmek adına araştırmalarına başladı. 81 ilde pek çok ilçede kurulacak olan kurban pazarlarından vatandaşlar alım yapabilecekken bu çerçevede kurban pazarlarının adresleri de merak konusu oldu.

ankara-cankayada-kurban-cadirlari-nereye-kuruldu.jpeg

Ankara'da yaşayan vatandaşlar, kurbanlık fiyatlarını merak ederken bir yandan da kurban çadırlarının adreslerini araştırmaya başladı. Çankaya ilçesindeki kurban çadırlarının adresleri merak edilirken ''2023 Ankara Çankaya'da kurban pazarları nerede kurulacak?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

ANKARA ÇANKAYA'DA KURBAN ÇADIRLARI NEREDE KURULUYOR?

2023 Ankara kurban pazarları bu yılda en merak edilen konular arasında yer alıyor. Buna göre kurban pazarlarının kurulacağı bölgeler ve adresleri de netleşmeye başladı. Çankaya Belediyesi tarafından yapılan resmi açıklamada ise ''Yeşilkent Mahallesi’ne (Mühye) kurduğumuz kurban satış ve kesim alanında Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladık. Alanı, vatandaşların ve kurban satıcılarının ihtiyaçlarına göre düzenlendik.'' ifadeleri yer aldı.

— Çankaya Belediyesi (@cankayabelediye) June 20, 2023

Ankara'nın Çankaya ilçesi Yeşilkent Mahallesi'nde kurulacak olan çadırlarda hazırlıklar da tamamlandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Otomobil piyasasından son dakika bilgisi! Yeni marka ve modeller geliyor!

Otomobil piyasasından son dakika bilgisi! Yeni marka ve modeller geliyor!