ANASAYFA Çankaya Ankara'nın Çankaya Belediyesi 3 yeni kreşi daha hizmete açacak

Ankara'nın Çankaya Belediyesi 3 yeni kreşi daha hizmete açacak

Çankaya Belediyesi yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Çankaya Belediyesi hedefleri doğrultusunda ilçeye yeni yatırımlar sağlarken 3 yeni kreşi daha vatandaşın hizmetine sunacağını duyurdu.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'nın Çankaya Belediyesi 3 yeni kreşi daha hizmete açacak

Ankara'nın Çankaya Belediyesi 3 yeni kreşi daha hizmete açacak - Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı projelere imza atmaya devam ediyor. Kentin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden Ankara'nın ilçe belediyeleri başarıları ile adlarından söz ettiriyor. Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmetlerine devam eden Çankaya Belediyesi de yeni projelere imza atarak adından söz ettirmeye devam ederken bir duyuru daha yayımladı.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile her geçen gün yeni bir proje ile adından söz ettiren Çankaya Belediyesi, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşımla yeni kreşleri hizmete açacağını bildirdi.

ÇANKAYA BELEDİYESİ 3 KREŞ DAHA AÇACAK

Çankaya Belediyesi ilçedeki faaliyetleri devam ederken vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını sürdürüyor. Çankaya Belediyesi, çeşitli projelere imza atmayı sürdürürken resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer verdi. 3 yeni kreşimizi Sonbahar’da hizmete açacağını açıklayan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, ''3 yeni kreşimizi Sonbahar’da hizmete açacağız.

Metin Oktay Mahallesi’nde Güneş Kreşi,
Karapınar Mahallesi’nde Uğur Böceği Kreşi,
Çiğdem Mahallesi’nde Dostluk Kreşi.

Böylece ünü ülkemize yayılmış olan kreşlerimizin sayısını 15’e çıkarmış olacağız.'' ifadelerine yer verdi.

— Alper Taşdelen (@AlperTasdelen06) July 2, 2023


Bu kapsamda ilçe genelinde 15 kreş hizmete başlamış olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Otobüs ile veya özel araçla Ankara Fethiye arası kaç kilometre?

Otobüs ile veya özel araçla Ankara Fethiye arası kaç kilometre?