ANASAYFA Çankaya Ankara'nın Çankaya ilçesinde su kesintisi yapılacak

Ankara'nın Çankaya ilçesinde su kesintisi yapılacak

Ankara'da yaşayan vatandaşlar sabah saatlerinde ASKİ kesinti bilgilerini araştırıyor. ASKİ verilerine göre 16 Haziran tarihinde su kesintisi yapılacak ilçeler belli oldu.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara'nın Çankaya ilçesinde su kesintisi yapılacak

Ankara'nın Çankaya ilçesinde su kesintisi yapılacak - Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Ankara'nın su ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. ASKİ, bugün Ankara'da hangi ilçelerde su kesintilerinin hangi ilçelerde yaşanacağını açıkladı.

16 Haziran Cuma 2023 tarihi ile pek çok vatandaş, ''Ankara’da planlı su kesintileri nerede yaşanacak?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. ASKİ resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilere göre Ankara’da 16 Haziran tarihi ile yaşanacak anlık ve planlı su kesintileri ile birlikte saat detayları da duyuruldu. Buna göre 16 Haziran Cuma günü Ankara'nın Çankaya ilçesinin 3 mahallesinde su kesintileri yaşanacak.

ÇANKAYA
Arıza Tarihi:
15.06.2023 21:00:00 Tamir Tarihi: 16.06.2023
Detay: Kanal İnşaat Dairesi Başkanlığı uhdesinde, Çayyolu mahallesi Ahmet Vehbi Koç bulvarı ile 2683. Cad köşesinde @800 mm atıksu ve @2400 mm lik yağmur suyu hatları geçiş imalatları yapılacağından su kesintisi yapılacaktır
Etkilenen Yerler: Mutlukent mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı mahallesi, Beytepe mahallesi üst kotları ve civarında kesinti yapılacak.

screenshot-14-001.jpg

Ankara'da yapılacak planlı kesintilerini öğrenmek için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü bu pazar mı, ne zaman kutlanacak?