ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den Kurban Bayramı mesajı!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den Kurban Bayramı mesajı!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den Kurban Bayramı mesajı!

İslam aleminin heyecanla beklediği Kurban Bayramı'na saatler kala Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'den de Kurban Bayramı mesajı geldi.

Taşdelen Çankayalıların Kurban Bayramı'nı yayımladığı mesajla kutladı.

Taşdelen paylaşımında, “Birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma, eşitlik ve kardeşlik duygularımızı yürekten hissettiğimiz bayramlar, umutlu yarınlara vesiledir. Kurban Bayramı’nın tüm vatandaşlarımıza, İslam âlemine ve insanlığa sevgi, saygı, hoşgörü ve barış getirmesini diliyorum. Birlikte kardeşçe ortak bir geleceğe yön vermek için bayramlar önemli bir imkan sunar. Dünyada barışın ve huzurun egemen olduğu, ayrışma olmadan insani değerlerin yüceltildiği bir yaşam umut ediyorum.
Çankaya Belediyesi olarak Kurban Bayramımızın huzur ve güven içerisinde geçmesi için gereken tedbirleri aldık. Ekiplerimiz, ilçemizin dört bir yanında temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Belediyemizin farklı birimlerinden oluşan görevli personelimiz, Mühye’de bulunan kurban satış ve kesim alanımızda, Zabıta Müdürlüğümüz koordinasyonunda huzurlu bir bayram için görev başında olacaklar. Parklarımızı da, Ankara’da kalan komşularımızın hoşça vakit geçirmesi için hazır hale getirdik. Vatandaşlarımızın huzurlu ve güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.
Kurban Bayramı vesilesiyle, vatanımızda ibadetimizi özgürce yapabilmemizi sağlayan Büyük Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını bir kez daha saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Bu düşüncelerle Kurban Bayramı’nın halkımıza sağlık, huzur, esenlik ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm halkımızın bayramını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
27 Haziran Ankara barajlarında güncel doluluk oranları nedir?

27 Haziran Ankara barajlarında güncel doluluk oranları nedir?