ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediyesi belediyeye ait borçların son ödeme tarihini açıkladı

Çankaya Belediyesi belediyeye ait borçların son ödeme tarihini açıkladı

Çankaya Belediyesi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. İlçeye dair pek çok duyurunun yer verildiği sitede bu kez borç yapılandırmasına yönelik bir duyuruya yer verildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Çankaya Belediyesi belediyeye ait borçların son ödeme tarihini açıkladı

Çankaya Belediyesi belediyeye ait borçların son ödeme tarihini açıkladı - Ankara'da yaşayan vatandaşlar, yaşadıkları ilçelerdeki gelişmeleri belediyelerin resmi internet siteleri üzerinden takip edebiliyor. Kentle ilgili pek çok bilgiye Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin (ABB) resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilirken Çankaya Belediyesi de belediyeye borcu olanlar için yeni bir hatırlatma duyurusu yaptı.

ÇANKAYA BELEDİYESİ'NDEN BORÇ ÖDEME DUYURUSU

Çankaya Belediyesi ''Önemli Duyuru'' başlığı ile Başkent Ankara'nın Çankaya ilçesinde ikamet eden vatandaşlara bir konu hakkında hatırlatmada bulundu. Yapılandırma Kanunu kapsamında borç yapılandırması yapacak olan Çankaya ilçesi sakinlerine son başvuru tarihini hatırlatan Çankaya Belediyesi, 30 Haziran tarihine işaret ederek bir duyuruya yer verdi.

Bu çerçevede önemli bir açıklamaya yer veren Çankaya Belediyesi, ''Belediyemize ödemeniz gereken vadesi geçmiş borçlarınızı 30 Haziran'a kadar;

  • E-Devlet üzerinden
  • Posta yoluyla (ıslak imzalı dilekçe) veya
  • Mali Hizmetler Müdürlüğümüze gelerek yapılandırabilirsiniz.'' ifadelerine yer verdi.
— Çankaya Belediyesi (@cankayabelediye) June 20, 2023

ÇANKAYA BELEDİYESİ YAPILANDIRMA BAŞVURULARINI ALACAK

Çankaya Belediyesi'ne ödenecek olan borçların yanı sıra yapılandırma başvurularının da alınacağını belirten Çankaya Belediyesi, borçların yapılandırılması için başvuruların 30 Haziran 2023 tarihine kadar alınacağını belirtti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Müze Kart'ın Ankara'da geçerli olduğu müzeler tek tek sıralandı!

Müze Kart'ın Ankara'da geçerli olduğu müzeler tek tek sıralandı!