ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediyesi çevre dostu şehir hedefine emin adımlarla ilerliyor

Çankaya Belediyesi çevre dostu şehir hedefine emin adımlarla ilerliyor

Çankaya Belediyesi çeşitli projelere imza atmaya devam ediyor. Çankaya Belediyesi hedefleri doğrultusunda Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi ile başarısına başarı ekledi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Çankaya Belediyesi çevre dostu şehir hedefine emin adımlarla ilerliyor

Çankaya Belediyesi çevre dostu şehir hedefine emin adımlarla ilerliyor - Başkent Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı projelere imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmetlerine devam eden Çankaya Belediyesi de başarılı projelere imza atarak adından söz ettirmeye devam ederken yeni bir duyuru yayımladı.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile her geçen gün yeni bir proje ile adından söz ettiren Çankaya Belediyesi, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı bir paylaşımla ''Çevre dostu bir kent için çalışıyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

ÇANKAYA BELEDİYESİ DÜNYA BİRİNCİLİĞİ KAZANDI

Çankaya Belediyesi'nin ilçedeki faaliyetleri devam ediyor. Kentin ihtiyaçları doğrultusunda ilçedeki yatırımlarını sürdüren Çankaya Belediyesi, çeşitli projelere imza atmayı sürdürüyor. Çankaya Belediyesi, çevre dostu bir kent için çalışmalarına devam ederken resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer verdi.

ankaya-belediyesi.jpeg

Çankaya Belediyesi, ''Çevre dostu bir kent için çalışıyoruz'' derken ''Türkiye'de bir ilk olan Alacaatlı Geri Dönüşüm Merkezi ile dünya birinciliğini hanemizi yazdık.'' ifadelerini kullandı.

— Çankaya Belediyesi (@cankayabelediye) June 20, 2023

Bu kapsamda ilçe geneline,

  • 1389 adet atık konteyner ve kumbara
  • 700 adet tekstil atık kumbarası
  • 20.000 adet geri dönüşüm kutusu yerleştirdik.'' ifadelerine yer vererek bir başarısını daha gözler önüne seren Çankaya Belediyesi, ''Bu guru hepimizin'' dedi.
Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kiracıların dikkatine! Yüzde 25 kira artış sınırı devam edecek!

Kiracıların dikkatine! Yüzde 25 kira artış sınırı devam edecek!