ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor

Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor

Ankara'nın Çankaya ilçe belediyesi çeşitli projelere imza atmaya devam ediyor. Çankaya Belediyesi bünyesinde hizmetlerine devam eden Baharevleri'nde yeni eğitim programını açıkladı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor

Çankaya Belediyesi duyurdu! Baharevleri'nde eğitim dönemi başlıyor - Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı proje ve etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmetlerine devam eden Çankaya Belediyesi de başarılı projelere imza atarak adından söz ettirmeye devam ederken yeni bir etkinlik takvimi yayımlandı.

ÇANKAYA BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİM PROGRAMI

Çankaya Belediyesi kentteki eğitim programlarına devam ediyor. Öğrenci ve ailelerin yanı sıra pek çok yaş grubunun da bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla çeşitli projelere imza atan Çankaya Belediyesi, eğitim programlarına da yer veriyor.

Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer veren Çankaya Belediyesi, ''Yaş almış komşularımıza yönelik sosyal imkanlar sunduğumuz Baharevlerimizde Sağlıkta Farkındalık Etkinlikleri düzenliyoruz.'' ifadelerine yer vererek yeni bir etkinlik duyurusu yayımladı.

cankaya.jpeg

SAĞLIKLI YAŞAMDA KİŞİSEL BAKIM EĞİTİMİ

Çankaya Belediyesi'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada Çankaya ilçesi bünyesinde bulunan Baharevleri'nde ''Sağlıklı Yaşamda Kişisel Bakım Eğitimi'' verileceği kaydedildi. Söz konusu eğitim programına ait takvim bilgilerine de yer verildi. Buna göre Sağlıklı Yaşamda Kişisel Bakım Eğitimi;

  • 15 Haziran Perşembe günü saat 14.00'da Sokullu Baharevi'nde
  • 22 Haziran Perşembe günü saat 14.00'da Cebeci Baharevi'nde gerçekleşeceği kaydedildi.

Eğitim programının Cansu Öğütülmüş tarafından verileceği kaydedildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankaragücü'nden Ali Sowe özel video!

Ankaragücü'nden Ali Sowe özel video!