ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını bayram sonuna kadar sürdürecek!

Çankaya Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını bayram sonuna kadar sürdürecek!

Çankaya Belediyesi, 28 Haziran- 1 Temmuz arası idrak edilecek olan Kurban Bayramı hazırlıklarını bayram sonuna kadar sürdüreceğini duyurdu.
Çankaya Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını bayram sonuna kadar sürdürecek!

Ankara'da ilçe belediyeler Kurban Bayramı için hazırlıklarını en üst düzeyde gerçekleştiriyor. İlçelerde olası durumlara karşı gerekli tedbirler alınırken kurban pazarları da bayram öncesi en yoğun ilgi gören yerler arasında.

cankaya-belediyesi-kurban-23.jpgBununla ilgili olarak Çankaya Belediyesi de kurban satış ve kesim alanında kurbanlık hayvanların giriş yaptığını belirterek hijyen çalışmalarının bayram sonuna kadar devam edeceğini duyurdu.

— Çankaya Belediyesi (@cankayabelediye) June 22, 2023

Çankaya Belediyesinden yapılan açıklamada, "Yeşilkent Mahallesi'ne (Mühye) kurduğumuz kurban satış ve kesim alanına kurbanlıkların girmesiyle birlikte ilaçlama çalışmalarına başlayan ekiplerimiz, Kurban Bayramı sonuna kadar çalışmalarını sürdürecek." ifadeleri kullanıldı.

ankaya-belediyesi-kurban-33.jpgİlçedeki vatandaşlara konforlu bir bayram yaşatmak isteyen Çankaya Belediyesinde hijyen ve temizlik de bayram süresince ön planda olacak.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
TCMB faiz kararı sonrası altın, dolar ve euro fiyatları ne kadar oldu?

TCMB faiz kararı sonrası altın, dolar ve euro fiyatları ne kadar oldu?