ANASAYFA Çankaya Çankaya Belediyesi müjdeyi verdi! 246 personel alımı ilanı yayımlandı!

Çankaya Belediyesi müjdeyi verdi! 246 personel alımı ilanı yayımlandı!

Çankaya Belediyesi 246 personel alım ilanını yayımladı. Personel alımına dair detaylarda belli oldu..
Çankaya Belediyesi müjdeyi verdi! 246 personel alımı ilanı yayımlandı!

Çankaya Belediyesi 246 personel alımı gerçekleştireceğini ifade etti. Bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde hizmet kalitesini arttırmak ve kentin temizlik başta olmak üzere ulaşım ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni personel alımları yapmaya hazırlanan Çankaya Belediyesi farklı alanlarda çalışacak personel istihdam edecek. Bunun ile birlikte alımlar kapsamında öncelikli olarak temizlik hizmetlerine yönelik personel alımı yapılacak.

KARAYOLLARI PERSONEL ALIMI SON DAKİKA | Karayolları Genel Müdürlüğü KGM 102 personel alımı ne zam...

HANGİ ALANLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Çankaya Belediyesi tarafından 28 yeni temizlik personeli başta olmak üzere 6 aşçı ve 9 mutfak görevlisi alanında istihdam sağlanacak. Bunun ile birlikte Çankaya Belediyesi'nin sosyal etkinlikleri toplantıları ve diğer organizasyonluları için de bu personeller yemekler sunacak. Ayrıca çöp kamyonu arkası çöp toplama personelleri süpürge için ise 75 yeni personel alımı gerçekleştirilecek.

Bunun dışında ulaşım hizmetleri için 20 otobüs şoförü ve 73 çöp kamyonu ve hafriyat kamyonu şoförü alımı da yapılacak.

2 Beko Loder operatörü, bir beton asfalt serme makinesi operatörü, bir yüzey kazma makinesi operatörü, bir ekskavatör operatörü, bir silindir operatörü, bir greyder operatörü, bir buldozer operatörü, 2 yükleyici operatörü, bir paletli yükleyici operatörü, bir folklift ve bir beton asfalt kesme makinesi operatörü alımları yapılacak. İnşaat ve yapı malzemelerinde uzmanlaşmış personelleri de ihtiyaç duyuluyor ve bu alanda 6 bordür ustası, 1 duvar ustası, 1 ahşap çatı ustası, 5 ahşap kalıpçı, 2 ahşap mobilya imalatçısı (marangoz), 2 inşaat boya ustası, 2 elektrik kaynakçısı, 2 sıhhi tesisat ustası ve 1 elektrik tesisat ustası

Devlet Dairelerine KPSS'siz Ve Düşük KPSS Ile 1.182 Personel Ve Işçi Alımı Yapılıyor: İşte Haziran Ayı Kamu Ilanları Ve Başvuru 2023 - 1 İpucu

BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU

Ankara Çankaya Belediyesi'nin personel alımları için başvurular 19 ile 22 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Bunun ile birlikte başvurular şahsen yapılacak ve başvuru noktaları lise belediyeler tarafından belirlenecek. Bak şurada bulunmak isteyen kişiler Yıldızevler Mahallesi Şehir Mustafa Doğan Caddesi No:60 Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri Çankaya'ya giderek başvuru işlemini gerçekleştirebilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı!

ABB Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı!