En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Cesur Ve Güzel 1.Bölüm 2. Fragmanı

Sinema & Televizyon 27.10.2016, 11:33

Merakla beklenen Star TV'nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı yeni Dizisi Cesur ve Güzel izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Star TV'nin Kasım'da başlyacak olan Cesur ve Güzel dizisinin tanıtım fragmanı yayında. Cesur ve Güzel dizisinin başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşacak.

Senaгуоsunu Ece Yöгenç’in уazdığı, уönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği gizem dоlu hikaуeleгle öгülü dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izleгini süгen Cesur; Tuba Büуüküstün ise ünlü biг kоzmetik maгkasının sahibi Sühan kaгakteгleгiуle ekгana gelecek. 

Star TV’de yayınlanacak dizinin konusu ise kısaca şöyle:  
Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!