Çevre Fuarı’nda Keçiören’e Büyük İlgi

Çevre Fuarı'nda Keçiören'e Büyük İlgi

Keçiören Belediyesi, 12. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı’nda oluşturduğu stantla, Ankaralıları çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

11 Eylül 2018 - 09:46 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 09:46

Keçiören Belediyesi, 12. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı’nda oluşturduğu stantla, Ankaralıları çalışmaları hakkında bilgilendirdi. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda Keçiören Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeler ziyaretçiler tarafından beğeniyle karşılandı.

Keçiören’in çehresini değiştiren yeşil alanların, çocuk oyun parklarının, mahalle konaklarının, müzelerin, gençlik merkezlerinin, aqua parkların, KEDEM ve KEÇMEK gibi yılın 12 ayı faaliyet sürdüren ücretsiz eğitim merkezlerinin, geri dönüşüm ve el sanatları atölyesinin, kent ormanlarının tanıtımı yapılarak vatandaş bilgilendirildi. Ödüllü proje Gümüşdere Ihlamur Vadisi’nin büyük ilgi gördüğü fuarda el broşürleri, tanıtım kitapçıkları ve LED ekranda döndürülen tanıtım filmleri Keçiören’i merak edenler için kolaylık sağladı. 

 

"MODERN ŞEHİR ANLAYIŞIYLA HİZMET ETTİK"

Doğal dokuyu koruyarak ilçenin çehresini güzelleştirmeyi hedefleyen belediyecilik anlayışıyla hizmet eden  Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak; sosyal, kültürel ve eğitsel yatırımların yanı sıra bu yatırımların modern şehir anlayışına uygunluğunu her mecrada tanıtmak gerektiğini ifade etti. Yerel yönetimlerin yalnızca alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile çevre düzenlemeden ibaret olmadığını kaydeden Ak, "Keçiören’e yaklaşık 10 yıldır hizmet ediyoruz. Sokakta vatandaşlarımızla hasbihal ederken onlardan aldığım geribildirim büyük bir aile fotoğrafını ortaya koyuyor. İhtiyaç sahiplerine verilen sosyal desteklerden tutun da gençlerimizin ve yaşlılarımızın hoşça vakit geçireceği alanları tesis etmiş olmak beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu fuarda da hizmet ettiğimiz süre boyunca ortaya koyduğumuz faaliyetleri Ankaralılara tanıtma imkânı bulduk. Organizasyonda emeği geçenlerden Allah razı olsun" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te kar şoku
Başkent'te kar şoku
 Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı
Ankara'da 15-20 yaş arasındaki gençler sokağa çıktı