Ceylan: ’’Ankara Türkiye’nin 2. Büyük Tarım Şehri’’

Ceylan: ''Ankara Türkiye'nin 2. Büyük Tarım Şehri''

AK Parti Ankara Milletvekili ve 27.dönem milletvekili adayı Nevzat Ceylan’ın aralıksız devam eden seçim çalışmalarının bu seferki durağı Sincan’dı.

18 Haziran 2018 - 10:00 - Güncelleme: 18 Haziran 2018 - 10:00

AK Parti Ankara Milletvekili ve 27.dönem milletvekili adayı Nevzat Ceylan’ın aralıksız devam eden seçim çalışmalarının bu seferki durağı Sincan’dı. Ziraat Odasını ziyaret eden Ziraat Odası başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ceylan daha sonra Sincan’ın Çokören, Ücret veYenihisar köyleri ileTemelli’yi Belediye Başkanı Murat Ercan ile birlikte ziyaret etti.

 

TOPRAĞIMIZIN KIYMETİNİ BİLELİM

İlk olarak Sincan Ziraat Odasını ziyaret eden Ceylan, oda başkanı Zekeriya Sezgin Gülmez ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü ve 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Ankara’nın Türkiye’deki en büyük 2.tarım alanına sahip şehir olduğunu belirten Ceylan, bu verimli topraklarımızın kıymetini çok iyi bilmeliyiz dedi.

Ceylan: Hükümetimiz her zaman çiftçinin yanında, çiftçiye verdiğimiz destekler ortada, gençlerimizi çiftçiliğe özendirmek için başlattığımız uygulamalar büyük ilgi gördü ve yeni projeler ve desteklerle çiftçimiz yüzü daha da gülecek dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..