CHP Aday Açıklaması Yapacak! İşte Ankara’da Kapanan Yolların...

CHP Aday Açıklaması Yapacak! İşte Ankara'da Kapanan Yolların Listesi...

Ankara'da bugün hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Erken seçim nedeniyle partiler bir bir cumhurbaşkanı adaylarını açıklamaya başladı.

04 Mayıs 2018 - 09:54

Ankara'da bugün hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Erken seçim nedeniyle partiler bir bir cumhurbaşkanı adaylarını açıklamaya başladı. Adaylık açıklaması yapacak olan Cumhuriyet Halk Partisi ise Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda toplanacaklarını bildirdi. Ankara Valiliği söz konusu toplantı ile ilgili olarak, toplantı yapılacak alana çıkan bazı yolların trafiğe kapanacağını açıkladı.

Konu ile ilgili olarak Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

4 Mayıs 2018 Cuma günü saat 10.00’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi organizesinde, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı aday açıklaması yapılacak, açıklama sonrasında da katılımcılar 1. Meclis önüne gelecektir.

Söz konusu program ile ilgili olarak alınacak emniyet tedbirleri kapsamında 4 Mayıs 2018 Cuma günü 11.00-16.00 saatleri arasında; 

Cumhuriyet Caddesi Ulus Meydanı ile Baruthane Kavşağı arası çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacaktır.

Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x