CHP Ankara A. Adayı Özüdoğru: "Çankaya ve Ankara’nın...

CHP Ankara A. Adayı Özüdoğru: "Çankaya ve Ankara'nın Sorunlarını Çok İyi Biliyorum"

CHP Çankaya İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek CHP Ankara Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Devrim Bora Özüdoğru, Meclis çatısı altında Çankaya’yı, Ankara’yı en iyi şekilde temsil etmek için Milletvekili Aday Adayı olduğunu bildirdi.

15 Mayıs 2018 - 11:51 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 11:57

CHP Çankaya İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek CHP Ankara Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Devrim Bora Özüdoğru, Meclis çatısı altında Çankaya’yı, Ankara’yı en iyi şekilde temsil etmek için Milletvekili Aday Adayı olduğunu bildirdi. Edindiği tecrübelerle bu işe gönüllü olduğunu belirten Özüdoğru, “Makam ve koltukların büyüsü için değil, sokaklarda olmak için Ankaralılara dokunmak için geliyoruz” dedi.

CHP Yerel Derneklerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden sonra CHP Çankaya İlçe Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatarak, “Siyasete en dipten başlamalı. Ben böyle yetiştim ve bunu hayat felsefesi haline getirdim” dedi. Özüdoğru, “Görevlerim itibariyle Ankara’da bulunan kent ve yöre dernekleriyle ortak çalışmalar yaptık. Bu nedenle semtin ve Ankara’nın sorunlarını çok iyi biliyorum. Neler yapılabileceğine son derece hakimim, buna göre projeler hazırladım” şeklinde konuştu.

 

“OLMADIĞIN YER SENİN DEĞİLDİR”

Ankara’nın 25 ilçesinde alan çalışmalarında bulunduğunu ve bu esnada köy köy, kasaba kasaba insanların nelere ihtiyaçları olduğunun farkına vardığını anlatan Özüdoğru, “Benim inandığım şey ise şu; olmadığın yer senin değildir. CHP ise Türkiye’nin her yerinde olmak istiyor, bunun için 4 koldan çalışıyor. Alandayken ise CHP’nin gücünün demokratik kitle örgütlerinden ve sivil toplum kuruluşlarından geldiğine iyice ikna oldum” dedi. Sivil toplum kuruluşlarının toplumun bel kemiği olduğuna inandığını belirten Özüdoğru, sivil toplum kuruluşlarını da Meclis çatısı altında temsil etmek için aday olduğunu ifade etti.

Toplumun ilerici unsuru olan genç ve kadınlara önem verdiklerini dile getiren Özüdoğru, edindiği tecrübelerle bu milletvekilliği için gönüllü olduğunu belirtti. Özüdoğru, “Makam ve koltukların büyüsü için değil, sokaklarda olmak için Ankaralılara dokunmak için geliyoruz” dedi. Çankaya ve Ankara’nın gelişimi için birçok proje hazırladığını dile getiren Özüdoğru, öncelikle Çankaya’da çıtayı en yüksek noktaya çıkarmak adına bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışacağının altını çizdi.

Toplum artık bir değişim istediğini kaydeden Özüdoğru, şuan ki iktidarın hiçbir yaraya merhem olacak durumda olmadığını söyledi. Özüdoğru, “CHP herkes için var diyoruz, CHP’nin seçim vaatleri de Türkiye’de herkesi kucaklayacak boyutta oluyor. Çünkü CHP çok köklü bir parti olduğu kadar muazzam da bir bilgi birikimine sahip olan bir parti” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor