CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz Göreve Başladı

CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz Göreve Başladı

CHP Ankara İl Başkanlığı için geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimde Başkanlığa seçilen Avukat Necati Yılmaz, bugün geçici bir süre için Başkanlık yapan Yaşar Çatak'tan görevi teslim aldı.

04 Temmuz 2014 - 11:07

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - CHP Ankara İl Başkanlığı için geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimde Başkanlığa seçilen Avukat Necati Yılmaz, bugün geçici bir süre için Başkanlık yapan Yaşar Çatak'tan görevi teslim aldı.   Devir teslim törenine CHP Genel Merkez'den Emine Ülker Tarhan, Sinan Aygün, Kamer Genç, Levent Gök, Kemal Akkurt gibi isimlerle CHP Ankara eski il başkanı Zeki Alçın, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, tüm ilçe yönetimleri ve partililer katıldı.   Törende konuşan Yılmaz, "Doksan yıllık birikimin, çınarın Ankara temsilcisi olacağım. Cumhuriyet Halk Partisi varsa sevgili eski il başkanlarımızın emekleriyle var. Artık çalışma içe dönük olmaktan çıkmıştır. Çalışma dışa dönük çalışma olacaktır. Partimi besleyen tüm damarlardan ben de besleniyorum. Asla parti içi tartışmalara ihtiyaç duymayacağız. Parti disiplini her şeyin üzerinde olacak. Artık eleştirilerimiz olması gereken yere, Melih Gökçek’e, Türkiye genelinde Tayyip Erdoğan’a dönük olacak." Dedi.     "AK PARTİ KARŞITLIĞIYLA DEĞİL..." 
Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü: "AKPéninn bu zulmünü eleştirmekle yetinmeyeceğiz, önermeler geliştireceğiz. AKP karşıtlığı üzerinden değil kendi tezlerimiz üzerinden var olacağız. Büyük kurumsal bir Ankara örgütün yaratmak istiyorum. Daha fazla işbirliği, meslek odaları, sendikalar partimizin mutfağına taşınacak. Gezi ruhu, Ankara il örgütüyle beden olarak buluşacak." İfadelerini kullandı. 
    FOTO GALERİ - CHP Ankara İl'de Devir Teslim Töreni - TIKLA     HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.      

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
"Sarıkız" tedirginliği