CHP Ankara İl’de Eski Rakipler Buluştu

CHP Ankara İl'de Eski Rakipler Buluştu

Geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü kongrede CHP Ankara İl Başkanlığı için yarışan Necati Yılmaz ve Mehmet Perçin bir araya geldi. Seçimi kazanan ve CHP Ankara İl Başkanı olan Necati Yılmaz, halen CHP Çankaya İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Mehmet Perçin'i ağırladı.

16 Temmuz 2014 - 10:03

Geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü kongrede CHP Ankara İl Başkanlığı için yarışan Necati Yılmaz ve Mehmet Perçin bir araya geldi. Seçimi kazanan ve CHP Ankara İl Başkanı olan Necati Yılmaz, halen CHP Çankaya İlçe Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Mehmet Perçin'i ağırladı.   Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin'in başkanlığında ilçe örgütü ve Çankaya Belediye Meclis Üyeleri, İl Başkanımız Necati Yılmaz’a, “Hayırlı olsun’’ ziyaretinde bulundular.

İl Başkanlığı’nın Koordinasyon Merkezi’nde Çankaya Örgütü ve Meclis Üyelerini kabul eden Necati Yılmaz, “Dönem çalışma, birliktelik ve bayrağı gelecek kişiye teslim ederken yorgun düşme dönemidir’’ dedi.

“Her şeyi kürsüde bıraktığını geçmişle ilgili söyleyecek hiçbir şeyinin olmadığını’’ belirterek, sözlerine başlayan Necati Yılmaz, “Sizleri çalışmaya, birlikte başarmaya talip olmaya davet ediyorum’’ şeklinde yaptığı çağrının ardından sözlerini şöyle sürdürdü:

“Göreve geldik. Yapacağımız çok şeyler var. Mevcut yüzde 25’lik oy potansiyelini artırmamız gerekiyor. Bunu Ankara İl Örgütü olarak hep birlikte yapacağız. Bunu değiştirmek zorundayız. Önümüzde Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler var. Cumhurbaşkanlığı seçiminde başlayarak, Genel seçimlerde iktidar yolunu açacak çalışmalara şimdiden başlamak zorundayız. Tüm Ankara Örgütü olarak artık bu iki seçime odaklanmamız gerekiyor. Kim ne görev istiyorsa, onun önünü açacağız. Biz il olarak, sizler ilçe olarak bunu yapmalısınız. Herkes koltuğunu doldurmalı. Görev tesliminde oluşturduğumuz, Büyük Ankara fotoğrafını, bozmadan koruyarak çalışmalarımızı bütünlük içinde sürdürmek durumundayız. Örgütsel çalışmalarımızı dinamik haline getirerek, işlerimizi, ana kademe ve yan kademeler olarak kendi içimizde organize ederek yürüten bir tablo eşliğinde bunu yapmalıyız.

Ankara örgütü olarak güçlü bir şekilde milletvekili ve belediye başkanlarımızın arkasında duracağız. Belediye başkanlarımızın başarılı çalışmalarını halkımıza anlatarak propagandalarını yapacağız. ‘’         

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
Başkent’te feci kaza: 1 ölü, 5 yaralı
"Sarıkız" tedirginliği