CHP Ankara Milletvekili A. Adayı Işıldak’tan Haber Ankara’ya...

CHP Ankara Milletvekili A. Adayı Işıldak'tan Haber Ankara'ya Ziyaret

Haber Ankara yazarlarından, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Muratcan Işıldak, Haber Ankara ofisine ziyarette bulundu.

16 Mayıs 2018 - 10:39 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 11:33

Haber Ankara yazarlarından, Cumhuriyet Halk Partisi Ankara 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Muratcan Işıldak, Haber Ankara ofisine ziyarette bulundu.

25 Haziran seçimlerine yaklaştığımız bu günlerde CHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Muratcan Işıldak, Haber Ankara ofisini ziyaret etti. Neden aday olduğuna dair açıklamalarda bulunan Işıldak, ''Gençliğin hak ettiği bir çalışma hedefliyorum. Ülkemizin geleceği ve gençliği için en verimli olgularla beraber mücadele etmek için uğraşacağım'' ifadelerini kullandı.

 

''MESELEMİZ MEMLEKET''

CHP Ankara 1. Bölge milletvekili aday adaylığına dair açıklamalarda bulunan Işıldak şu ifadeleri kullandı:

''Gençliğin hak ettiği bir çalışma hedefliyorum. Kısa vadeli hedeflerde; partimizin ön gördüğü şekilde çalışarak, listede bizim üstümüzde yer alan adayların mecliste var olmasını sağlamak. Uzun vadeli hedeflerimiz ise; Türkiye'de kurucu anlayış ile beraber, partimizi ve ülkemizi en üst düzeye taşımak. Ülkemizin geleceği ve gençliği için en verimli olgularla beraber mücadele etmek için uğraşacağız. Önce Türkiye diyerek çıktığımız yolda, Türkiye'm kazanacak, çünkü meselemiz memleket...''

 

MURATCAN IŞILDAK KİMDİR?

1987 Ankara Doğumlu; İlk okulu Viyana Avusturya’da, Ortaokulu Talinn Estonya ‘da ve lise öğrenimini Kuveyt de Amerikan Kolejinde tamamladı. Yurt dışında uluslararası okullarda okuduktan sonra, yüksek öğrenimini Çankaya Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünde ve aynı dönemde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde yan-dal yaparak başarıyla mezun oldu. Yüksek Lisansımı Çankaya Üniversitesi, Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümünde başarı ile tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde Doktora yapmakta. Türk-İngiliz Avukatlar Birliği (BTLA) Üyesi. Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenmiş olan Enerji Hukuku, Bankacılık Hukuku ve sağlık Hukuku eğitim programlarını başarı ile tamamladı. Türk-Alman Hukukçuları Zirvesinde delege olarak katıldı. Yeminli Mütercim Tercüman olarak Almanca ve İngilizce dillerine hakim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kovboylar koronaya karşı
Kovboylar koronaya karşı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı
Ankara'da servis minibüsü seyir halinde alev aldı