CHP Çankaya İlçe Başkanı Devrim Bora Özüdoğru Görevinden...

CHP Çankaya İlçe Başkanı Devrim Bora Özüdoğru Görevinden İstifa Etti

24 Haziran'daki milletvekilliği seçimleri öncesinde belediye başkanları ve bürokratlar partilerinden milletvekili aday adayı olabilmek için istifa ediyor.

27 Nisan 2018 - 17:37 - Güncelleme: 27 Nisan 2018 - 17:37

24 Haziran'daki milletvekilliği seçimleri öncesinde belediye başkanları ve bürokratlar partilerinden milletvekili aday adayı olabilmek için istifa ediyor.

Bir istifa haberi de CHP Çankaya'dan geldi. Gençlik kollarından başlayarak görevine CHP Çankaya ilçe başkanı olarak devam eden Devrim Bora Özüdoğru, Ankara 1. Bölge Milletvekili adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İşte Devrim Bora Özüdoğru'nun sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama:

Türkiye'nin en büyük, en güçlü, en güzel ailesi, Cumhuriyet Halk Partisi ailesi;

Gençlik Kollarından başlayarak yıllardan beri hizmet etmekten onur duyduğum partimizin bir neferi olarak 24 Haziran Seçimlerinde ilk günkü gibi Makamların büyüsüyle değil Örgütün sözüyle Çankaya'yı ve Ankara'yı temsil etmek adına bugün Çankaya İlçe Başkanlığı görevimden Ankara 1. Bölge Milletvekili aday adaylığım dolayısıyla istifa etmiş bulunuyorum.

Çankaya İlçe Başkanlığım döneminde 124 Mahallemizin mahalle temsilcilerini atadık. Kimseyi ötekileştirmedik, ayrıştırmadık. Sandık görevlilerini istedik.. Ben yine her zaman örgütümle birlikte hareket etmeye devam edeceğim. 

Aslında 3 sene önceki seçimlerde ülkemiz Akp'ye yeter demişti ama Mhp lideri Devlet Bahçeli yüzünden Muhalefetin hükümet kuramayacağını düşünen halkımız tekrar Akp'yi iktidar yapmıştı.. Ama bu dönem çok farklı. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tüm ezberleri ve oyunları bozdu. İyi Parti'ye görevleri gereği giden 15 Demokrasi Kahramanımızla birlikte toplumda bu sefer "Değişim" isteği dalga dalga büyüyor.. Cumhuriyet Halk Partimizin iktidara gideceğinden, Cumhuriyet Halk Partili bir Cumhurbaşkanı seçeceğimizden hiç şüphem yok. 

Partimizin bu İktidar Yürüyüşünde mensubu olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisinin Meclisteki Çankaya ve Ankara sesi olmak için, sizleri temsil etmek için, Meclis'te çözülebilecek her türlü sorununuzun çözümü için, geldiğinizde güler yüzlü bir dost kapısı için, içinizden bir kardeşiniz olabilmek adına sizlerin de desteğiyle bu göreve talibim.. Akıbetimiz hayrolsun 

Çankaya'da Akasya açsa Türkiye Akasya kokar..
Tüm Türkiye'ye ışık saçmak dileğiyle.. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Erdem
    2 yıl önce
    Soyadı gibi Özüdoğru bir arkadaş. CHP ye değer katar. Başarılar dilerim. Yolun açık olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
Ankara'nın
Ankara'nın "kuş cenneti" 200 kuş türüne ev sahipliği yapıyor