CHP Elmadağ İlçe Başkanlığı’ndan İhtiyaç Sahibi...

CHP Elmadağ İlçe Başkanlığı'ndan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Bot Yardımı

CHP Elmadağ İlçe Başkanı Adem Aşkın ve yönetimi tarafından 'Minik ayaklar üşümesin, Geleceğimiz üşümesin yardım kampanyası düzenleyerek İlçede Okullar’dan alınan ihtiyaç listesine göre ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulunuldu.

28 Aralık 2017 - 22:54 - Güncelleme: 29 Aralık 2017 - 09:51

CHP Elmadağ İlçe Başkanı Adem Aşkın ve yönetimi tarafından ' Minik ayaklar üşümesin, Geleceğimiz üşümesin yardım kampanyası düzenleyerek İlçede Okullar’dan alınan ihtiyaç listesine göre ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımında bulunuldu. Tamamen gösterişten uzak, çocuklar ve aileleri rencide edilmeden gerçekleştirilen proje vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken Yardım dediğin böyle olur dedirtti. CHP Elmadağ İlçe Başkanı Adem Aşkın okulları gezerek okullardan aldıkları ihtiyaç listeleri dahilinde aldıkları botları yönetim kurulu ile birlikte okullara teslim ettiler. ‘

 

’İBADETİN VE YARDIMIN EN GÜZELİ GİZLİ OLANDIR’’

Yardımda bulunurken çocukları ve aileleri rencide etmeden titizle davrandıklarını belirten Aşkın,’’Biz yaptığımız hiçbir yardımı gösteriş yapmak için resimleyip koyma taraftarı değiliz.Aşkın bu kampanyada desteklerini esirgemeyen herkese teşekür ediyorum .

Kaynak: Deniz Demirci

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor
Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor