CHP Mamak Adayı Adnan Demirci’den Boğaziçi Sakinlerine:...

CHP Mamak Adayı Adnan Demirci'den Boğaziçi Sakinlerine: "Uykularınız Kaçmayacak"

CHP Mamak Belediye Başkan adayı Adnan Demirci Boğaziçi Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi’ndeki esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.

28 Ocak 2019 - 14:10 - Güncelleme: 28 Ocak 2019 - 14:10

CHP Mamak Belediye Başkan adayı Adnan Demirci Boğaziçi Mahallesi Neşet Ertaş Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Talep ve şikayetleri dinleyen Adnan Demirci not alarak seçilmesi durumunda çözümleri için söz verdi.

Boğaziçi Mahallesi’nde tamamlanmayan altyapı çalışmalarının mahalle sakinlerini ve esnafı mağdur ettiğine dikkat çeken Demirci, şöyle konuştu:

“Esnaf ve vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini bizzat yerinde dinliyorum. Sosyal belediyecilik anlayışımızla vatandaşlarımızla iç içe ve kolay ulaşılabilir bir belediyecilik projelerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Fakat Boğaziçi esnafı çok dertli. 8 aydır yapılmayan kaldırımlar, her taraf çamur içinde her akşam yağmur yağacak mı diye uykuları kaçan esnaf sıkıntılı. Esnafın ve burada oturan vatandaşların sorunlarına bir an önce çözüm bulmak lazım. Bugüne kadar yetkililerin Boğaziçi’ni sel alıp götürünce akıllarına gelmiş sonra da unutulmuş. Size söz veriyorum Mamak Belediye Başkanı olduktan sonra uykularınız kaçmayacak.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi