Çorum’da Elektrik Kesintisi

Çorum'da Elektrik Kesintisi

Kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak teknik çalışmalar nedeniyle merkez ve Sungurlu ilçesine bağlı bazı köylerde 4 günlük programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.

12 Kasım 2014 - 12:32

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Çorum İl Koordinatörlüğünce 4 günlük elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
YEDAŞ Çorum İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için enerji nakil hatlarında bakım ve onarım çalışması yapılacağı belirtildi.
Çalışmaların 14 Kasım Kasım Cuma günü 09.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği ifade edilen açıklamada, merkeze bağlı Arapaöz köyü ile Sungurlu ilçesine bağlı Denizli, Turgutlu, Terzili, Bozyayla, Karaçay, Yeşilova, Yeşilyurt, Kavşut, Çadrihöyük, Tokullu, Çavuşcu, Çayyalca, Hilali, İnegazili, Bağdelli, Kuşçalı, Dutköy ve Çaltıcak köylerine elektrik verilemeyeceği ifade edildi.
Açıklamada, kesintiden dolayı yaşanabilecek olumsuzluklara karşı kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile vatandaşların tedbirli olmaları istendi.        

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor