Çubuk Adayı Baki Demirbaş: "Çalmadık Kapı, Sıkılmadık...

Çubuk Adayı Baki Demirbaş: "Çalmadık Kapı, Sıkılmadık El Bırakmayacağız"

AK Parti Çubuk Belediye Başkan adayı Av. Baki Demirbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hemşerilerinin güvenine layık olmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

12 Ocak 2019 - 12:29 - Güncelleme: 12 Ocak 2019 - 12:29

Aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına hızlı başlayan Demirbaş, sabah erken saatlerde başladığı çalışmalarını gece geç saatlere kadar sürdürüyor. Esnaf ve gençlerle bir araya gelen Demirbaş, 31 Mart’a kadar, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacaklarını vurguladı. 

Çubuk’u Başkentin en iyi ilçeleri arasına getirmek için canla başla el birliği ile çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Demirbaş, belediye başkanı olması durumunda katılımcı, sosyal belediyeciliğe ağırlık vereceklerini ve herkese aynı mesafede olacaklarını kaydederek, şöyle devam etti:

"İnşallah Çubuk halkımızın güvenine mahzar olmaya çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeden herkesi aynı muhabbetle kucaklayacağız. Yapacağımız her çalışmada her kesimin, mahallenin ve tüm sivil toplum kuruluşlarının fikrini alacağız. İlçemizi gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, esnafımızyani toplumun tüm kesimlerinin katılımı ile birlikte yöneteceğiz. Belediye başkanlığımız süresiiçerisinde ekonomi, şehircilik, imar, ulaşım, tanıtım, turizm, yeşil çevre, sosyal kültürel ve sağlık projelerini yenidenele alarak hızla ilçe halkımızın hizmetine sunacağız. Özellikle istihdama ve yatımcılara yönelik işadamlarımıza, girişimcilerimize yönelik iş geliştirme, çeşitlendirme ve geliştirdikleri projelerin desteklenmesini sağlayacağız. İlçemizde işsizliğin azaltılması için istihdama yönelik projelerden turizm, sanayi, hayvancılık ve tarıma yönelik yatırımların teşvik edilmesini ve desteklenmesini sağlayacağız. Şeffaf yönetim ve katılımcı belediyecilik anlayışını inşallah ilçemizde yerleştireceğiz."

 

"DURMAK YOK"

"Seçime kadar ve seçimden sonra durma yok. Çalışmaya devam" diye konuşan Demirbaş, "Derdimiz ne koltuk sahibi olmak, ne unvan sahibi olmak ne de başka bir dünyevi menfaat değil. Derdimiz Ak Partili belediyecilik anlayışında ilçemize yönelik hizmet çıtasını bir nebze daha yukarıya taşıyabilmek. Allah’ın izniyle tevazu, samimiyet ve gayret ile mücadelemizi sonuna kadar yapacağız  ve ilçemizi elimizden geldiğince sıralamada en gelişmiş şehirler arasında yukarı taşımak olacak" ifadesini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık çalışanlarına ballı destek
Sağlık çalışanlarına ballı destek
Benzine zam
Benzine zam