Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Melih Gökçek Hakkında Yeni...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Melih Gökçek Hakkında Yeni Açıklama

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Melih Gökçek ile Beştepe'deki görüşmesi ve istifa iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.''Olay sadece Melih Bey’in şahsında değildir'' ifadelerini kullanan Erdoğan, istifa gibi bir şeyin gerçek olmadığını söyledi.

14 Ekim 2017 - 10:18 - Güncelleme: 14 Ekim 2017 - 10:18

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Melih Gökçek ile Beştepe'deki görüşmesi ve istifa iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.''Olay sadece Melih Bey’in şahsında değildir'' ifadelerini kullanan Erdoğan, istifa gibi bir şeyin gerçek olmadığını söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Melih Gökçek ile açıklaması şu şekilde:

 

''Arkadaşlar, bu aşırı bir iç mesele oldu… Yani duvarların çok içine sızdınız. Öyle bir şey sözkonusu değil. Sayın Gökçek ile biz, Külliyemizin hemen karşısında, biliyorsunuz, 15 Temmuz Şehitler Abidesi’nin mekânının yan tarafında bir müze ve otopark projesi olayı vardı.. Ne oldu vesaire diye, bu konuyla alakalı kendisini bir çağıralım dedik. Bu vesileyle o konulara da, yani sizin ifade ettiğiniz konulara da girme durumu oldu. Bunları aramızda konuştuk, görüştük. Daha önce de söylediğim gibi olay sadece Melih Bey’in şahsında olan şeyler değildir. Yani bu konuyla ilgili, partimizde, bazı yerlerde bir değişim iradesi söz konusudur. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi
Ankara'da 2 dükkan kül oldu
Ankara'da 2 dükkan kül oldu