CUMHURİYET KULESİ’NİN KADERİ BELLİ OLDU! Turgut Altınok’tan...

CUMHURİYET KULESİ'NİN KADERİ BELLİ OLDU! Turgut Altınok'tan Duygu Dolu Paylaşım: "Keçiören'e Bağlanmışız Bir Kere..."

AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda projeleri hakkında küçük tüyolar verirken, "Keçiören'e bağlanmışız bir kere" dedi.

04 Ocak 2019 - 14:19 - Güncelleme: 04 Ocak 2019 - 16:47

AK Parti Keçiören Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla Keçiören ile ilgili merak edilen pek çok konuya açıklık getirdi. Altınok paylaşımında gerçekleştireceği çalışmalardan bahsederken "Keçiören'e bağlanmışız bir kere" dedi. Altınok, yapımı yılan hikayesine dönen, yıkılacakken yapılan halk oylaması sonucu yapılması kararlaştırılan Cumhuriyet Kulesi'nin kaderini de netliğe kavuşturdu. Altınok kendi projesi olan kuleyi, ivadililikle bitireceğini söyledi.

Açıklamalarına, kendisini arayan ve sosyal medyadan seslenen dostlarına teşekkür ederek başlayan Turgut Altınok, çalışmalarından birkaç notu takipçileriyle paylaşmak istediğini belirtti. Altınok'un paylaşımları şöyle:

 

"GECE GÜNDÜZ ARANIZDA OLACAĞIM"

"Öncelikle biliniz ki, oyunu versin vermesin, bizleri sevsin sevmesin, Keçiören'e bağlamışız bir kere... Hizmetimiz ayrımsız, çabalarımız kucaklayıcı olacaktır. Bana tüm mecralardan ilettiğiniz sıkıntılara çözüm olacak projeler üstünfr ekibimle birlikte durmaksızın çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Parklarda huzurla dolaşabilmeniz, yollarda güvenle trafiğe çıkabilmeniz, pazarlarda keyifle alışveriş yapabilmeniz için, geçmişte olduğu gibi bugün de gece gündüz aranızda olacağım.

 

"İVEDİLİLİKLE TAMAMLANACAK"

Allah nasip eder Keçiörenimizi devir alırsak, ivedililikle Cumhuriyet Kulemizi tamamlayacak, Ankaramızın semalarınız Keçiören'de dalgalanan şanlı bayrağımızla süsleyecek, emanetine sahip çıkan hemşehrilerimle beraber bu onuru paylaşacağız. 'Projeleriniz ve hayalleriniz' diyorlar: Benim Keçiörenimizi daha da güzelleştirmek, sizleri daha mutlu ve huzurlu görmekten başka ne hayalim olabilir?

 

"IRAK OLSUN"

Madde bağımlılığına karşı savaşımız var bir de... Evlerden uzak, yavrularımızdan ırak olsun! Tüm güvenlik ve emniyet güçlerimizle elele, sizlerin desteği, bizim maddi ve manevi katkılarımızla, gönül gönüle gerçekleştireceğimiz büyük bir mücadele olacak. İnanıyorum başaracağız!"

Kaynak: DİLVİN KAYGUSUZ KARABULUT - ÖZEL HABER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
COVID-19 Küresel Yayılım Haritası
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat
'Kulaktan duyma' egzersizlerde yaralanmaya dikkat