En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Demet Akalın'dan Genç Kızlara Taş Çıkaracak Klip: ''Damga Damga''

Müzik 22.09.2017, 16:51

Demet Akalın'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Rakipsiz" albümünde yer alan "Damga Damga" isimli şarkısı, video klibi yayınlandı.

 

Sanatçı Demet Akalın 8 yıldır kullandığı kahverengi saçlarını yeni klibi için sarıya boyattı. Klipte giydiği kostümler ve saçlarıyla kamera karşısına geçen Akalın, dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı. Özellikle sarı elbisesiyle adeta göz dolduran güzel şarkıcı yine bomba gibi geldiğini belli etti. 

 

Sözleri Murat Güneş ve müziği Volga Tamöz'e ait olan şarkının video klibi, Demet Akalın'ın 20. yıl albüminden 5. klip olarak ekranlarda görüldü. 

 

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın yıllar sonra saç rengini değiştirdi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın yeni klibi için imaj değişikliğine gitti ve 8 yıldır kullandığı kahverengi saçlarının rengini değiştirdi.

 

"Damga Damga" şarkısının klibi için setten fotoğraflar paylaşan Akalın, yeni halini paylaşıp "sarıydı marıydı iyi kızdı" yorumunu yaptı. Demet Akalın'ın yeni imajına binlerce beğeni ve yorum geldi. Belli ki hayranları 8 yılın ardından Akalın'ın bu halini beğendi.

 

DAMGA DAMGA ŞARKI SÖZLERİ

Mutsuzluktan ölen ilk insan tabi ben olmazsam
Sensin sen, anladıysan yalnızlıktan
Vefasızlıktan payımı aldım ben
Sıra senin şimdi, misli misli
Bu yara neymiş anla
Biraz da sen ağla
Muma dönüp ömrün, erisin aşkımla
Damla damla
Benim adım var hala
Silinemez de asla!
Yüreğimin üstünde, acıtan harflerle
Damga damga
Damga damga

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!