Devlet Bahçeli Etimesgut’ta İftara Katıldı

Devlet Bahçeli Etimesgut’ta İftara Katıldı

Etimesgut Belediyesi’nin Geleneksel Halk İftarı bu yıl 10 bin kişinin katılımıyla Türk Beyleri Kent Meydanı’nda yapıldı. İftara Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile MHP Milletvekilleri, Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Karakaya, Ruhsar Demirel, Zühal Topçu, Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar saatine 15 dakika kala Türk Beyleri Kent Meydanı’na gelen Bahçeli’yi, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, partililer ve vatandaşlar karşıladı.

07 Temmuz 2014 - 10:45

Bahçeli ve vatandaşlar, akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlarını açtılar. İftarın ardından Bahçeli, sanatçı Ertuğrul Erkişi’nin okuduğu ilahi ve türküleri dinledi. Sanatçı, Yemen türküsünü Bahçeli’nin yanına gelerek okudu.

Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Hacivat-Karagöz ile orta oyunlarını da ilgiyle izledi. Neşeli olduğu gözlenen MHP lideri, çocukları sevdi, onlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Bahçeli, ailelerin de fotoğraf çektirme tekliflerini geri çevirmedi. Başkan Demirel de programda kısa bir selamlama konuşması yaparak Tüm vatandaşların Ramazanlarını tebrik etti, katılımları için herkese teşekkürlerini ifade etti.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi