DİKKAT! Ankara’nın Merkezinde Trafik Felç Oldu
  • Reklam

DİKKAT! Ankara'nın Merkezinde Trafik Felç Oldu

Erken seçim dolayısıyla yaşanan hazırlık süreci, Ankara'nın merkezi caddelerinde trafiğin kilit duruma gelmesine neden oldu. Bir çok cadde trafiğe kapanırken, alternatif güzergahlarda uzun kuyruklar oluştu.

04 Mayıs 2018 - 11:10

Erken seçim dolayısıyla yaşanan hazırlık süreci, Ankara'nın merkezi caddelerinde  trafiğin kilit duruma gelmesine neden oldu. Bir çok cadde trafiğe kapanırken, alternatif güzergahlarda uzun kuyruklar oluştu.

Ankara'nın iki önemli caddesi bugün trafiğe kapandı. Adaylık başvurularının yaşandığı bu günlerde, Ankara trafiği felç duruma geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylık başvurusu ve partililerin cumhurbaşkanlığı için imza toplama etkinliği nedeniyle, Strazburg ve Mithatpaşa Caddesi'nin kapanmasından dolayı,  Armada Alışveriş Merkezi'nden itibaren Kızılay yönünde uzun trafik kuyrukları oluştu. 

Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi organizesinde, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili olarak Cumhurbaşkanlığı aday açıklaması yapılmasından dolayı ise Cumhuriyet Caddesi Ulus Meydanı ile Baruthane Kavşağı arası trafiğe kapatıldı.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..