DİKKAT! Ankara’da Cumartesi 7 İlçede Elektrik Kesintisi

DİKKAT! Ankara'da Cumartesi 7 İlçede Elektrik Kesintisi

Ankara'da, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü 7 ilçede bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.

01 Nisan 2016 - 10:31

HABER ANKARA / ÖZEL HABER  - Ankara'da, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü 7 ilçede bazı bölgelere, belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.   Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 2 Nisan 2016 Cumartesi günü Ankara'nın Bala, Çubuk, Keçiören, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde bazı mahallelerde çeşitli saatlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabileceği kaydedildi.

İşte detaylarıyla elektrik verilmeyecek olan bölgeler:   Ankara İli Bala İlçesine 09:30 - 12:30 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Kesikköprü - 19 Mayıs bölgesine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Çubuk İlçesine 09:00 - 14:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Yavuz Selim - Atakan 1 bölgesine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Keçiören İlçesine 09:00 - 14:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Ayvalı, Sancaktepe ve Şehit Kubilay bölgelerine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Nallihan İlçesine 09:00 - 17:30 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Emremsultan ve Dereköy bölgelerine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Polatlı İlçesine 10:00 - 13:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Aşağı Karapınar / 101. - Yukarı Karapınar / 102. bölgelerine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Şereflikoçhisar İlçesine 08:13 - 13:13 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Şeyh Kuyusu ve Küçükdamlacık bölgelerine enerji Verilemeyecektir.    Ankara İli Yenimahalle İlçesine 09:00 - 17:00 Saatleri Arasında bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri nedeniyle Demetevler-378, Demetlale-408, Demetgül 408 bölgelerine enerji Verilemeyecektir.                  HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Pursaklar’da bayram coşkusu pencerelere taşındı
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi
Türkiye'de salgın ne zaman bitecek, ilk kez kesin tarih verildi