DİKKAT! Yağmur Kapıda! Sıcaklıklar Düşüyor Mu? İşte...

DİKKAT! Yağmur Kapıda! Sıcaklıklar Düşüyor Mu? İşte Ankara'da Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da içinde bulunduğumuz hafta içinde ilk hava tahminlerini açıkladı. Başkent'te güneşin kendini gösterdiği günler yavaş yavaş geride kalırken önce bulutlu bir hava, hafta sonuna doğru ise yağmur kendini gösterecek.

09 Ekim 2018 - 11:31 - Güncelleme: 14 Ekim 2018 - 00:37

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Ankara'da içinde bulunduğumuz hafta içinde ilk hava tahminlerini açıkladı.Başkent'te güneşin kendini gösterdiği günler devam edecek mi, sıcaklıklar düşecek mi ya da yağmur geliyor mu gibi soruların cevaplarını haberimizin detayında bulabilirsiniz. 

 

MGM'nin ilk tahminlerine göre, güneşin kendini gösterdiği günler yavaş yavaş geride kalırken önce bulutlu bir hava, hafta sonuna doğru ise yağmur kendini gösterecek. Başkent Ankara'da 9 Ekim Salı ve 10 Ekim Çarşamba günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak.

Bugün (9 Ekim Salı) en yüksek sıcaklık 25 derece en düşük sıcaklık ise 9 derece olarak hissedilecek.

10 Ekim Çarşamba günü ise sıcaklıklar 2 derece düşmesi ve en yüksek sıcaklığın 23 derece en düşük sıcaklığın ise 9 derece olarak kendini göstermesi bekleniyor. 

11 Ekim Perşembe günü ise, güneşin Ankara'yı terk etmesi bekleniyor. Bu tahmilere göre perşembe günü çok bulutlu bir havanın hakim olacağı Ankara'da en yüksek sıcaklığın 23 derece en düşük sıcaklığın ise 8 derece olması öngörülüyor.

 

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

12 Ekim Cuma günü çok bulutlu havanın devam edeceği öngörülürken, 13 Ekim Cumartesi günü Başkent'te sağanak yağış olması tahmin ediliyor. MGM'nin ilk tahminlerine göre, Cuma günü en yüksek sıcaklığın 22 derece, en düşük sıcaklığın ise 8 derece olması bekleniyor.

Tahminlere göre, Cumartesi günü sonbahar kendisini hissettirecek. En yüksek sıcaklık 22 derece, en düşük sıcaklık ise 8 derece olarak kendini hissettirecek. Ancak, MGM verilerine göre Cumartesi günü Başkent Ankara'da sağanak yağış olması bekleniyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dört Gün Önce Evden Çıktı, Aranıyor
Dört Gün Önce Evden Çıktı, Aranıyor