’’Diriliş Ertuğrul’’ Ekibi Melih Gökçek İle Bir Araya...

''Diriliş Ertuğrul'' Ekibi Melih Gökçek İle Bir Araya Geldi

“7.Uluslararası Büyük Ankara Festivali”, son gününde, geniş hayran kitlesine sahip“Diriliş Ertuğrul” dizisinin oyuncularını ağırladı. Oyuncular, Festival'de Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir araya geldi.

07 Ağustos 2017 - 12:28 - Güncelleme: 07 Ağustos 2017 - 12:28

TRT 1’de yayınlanan dizinin “Turgut Alp” karakterini canlandıran Cengiz Coşkun, “Artuk Bey”i canlandıran Ayberk Pekcan, “Aslıhan Hatun” rolündeki Gülsüm Ali ve “Abdurrahman Alp”rolünü oynayan Celal Al'e, Başkan Gökçek, geldikleri için teşekkür etti ve Türk tarihini yansıtan ve çok sevilen dizinin oyuncularını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Dizinin Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Özçelik ve İdari İşler Müdürü Özcan Ayma, Başkan Gökçek’e kayı bayrağı (tamga), okçu yüzüğü (zihgir) ve kalpak (börkü) hediye ettiler. Daha sonra oyuncular, Gökçek’le hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oyuncular, Gökçek ile bir araya gelmeden önce de BELKA’nın otağında Başkentlilerle buluştu.  

Oyunculardan önce otağın önünde şarkı ve türkülerle halkı coşturan ve dizide de rol alan Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Dünyası Müzik Topluluğu Sanat Yönetmeni İrfan Gürdal, Orta Asya Türk Müziği'nden örnekler ve Köroğlu türküleri seslendirdi.

Daha sonra otağdan çıkan oyuncular Cengiz Coşkun, Ayberk Pekcan, Gülsüm Ali ve Celal Al, alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde hayranlarıyla sohbet edip, sorularını cevaplandırdı.

Dizi oyuncularına, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı ve Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Ali İhsan Ölmez, çeşitli hediyeler verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x