Duruay Belediye Personeli ile İftarda Buluştu

Duruay Belediye Personeli ile İftarda Buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, belediye personeline ve ailelerine iftar yemeği verdi.

14 Haziran 2017 - 10:27

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, belediye personeline ve ailelerine iftar yemeği verdi.

Akalın Tesisleri’nde gerçekleşen iftar programına, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri, belediye personelleri ve aileleri katıldı. İftar öncesi masaları tek tek dolaşan Duruay, personel ve aileleri ile selamlaştı ve ramazanlarını tebrik etti. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlanan iftar programında konuşma yapan Duruay, “Tutmuş olduğumuz oruçları, yapmış olduğumuz ibadetleri Mevlam dergahında kabul eylesin. Bizleri sevdiklerimizle beraber nice Ramazanlara eriştirsin” dedi.

 

YAPTIĞIMIZ HER HİZMETTE HEPİNİZİN EMEĞİ VAR

Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyesi’nde görevde 3. yılı bitirdiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:

“Hep beraber Gölbaşı’na büyük hizmetler yaptık. Yaptığımız her hizmette hepinizin emeği var. Allah razı olsun. Gölbaşı’na hizmet etmek, Gölbaşı Belediyesi’nin her kademesinde görev yapan kardeşlerimiz için artık bir vazife değil, vazifeden de öte bir namus şeref meselesi olmuştur. 15 Temmuz’da Gölbaşı halkımızın göstermiş olduğu o duyarlılık, vefakar, cefakar, canını dişine takıp çoluğunu çocuğunu, malını mülkünü hiç düşünmeden hayatını hiçe sayarak, sokağa çıkan Gölbaşılı hemşerilerimize artık hizmet etmek görevden ötedir. Bunu da hep beraber son 2 sene de katlayarak devam ettireceğiz.”

 

MESAİ ARKADAŞLARIMIZLA SON 15 YILIN EN BÜYÜK YATIRIMINI YAPTIK

Mogan Gölü’nün temizliğinin başladığını hatırlatan Duruay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Gölbaşı’nda en büyük eksiklerden bir tanesi olan devlet hastanemizin yapımına da ruhsatı verdik. 2018 yılında Gölbaşına yakışır bir vaziyette, 250 yataklı hastanemize hep beraber kavuşacağız. Ayrıca hep söylediğim şey, Türkiye’nin başkenti Ankara, baş ilçesi de Gölbaşı’dır. Türkiye Gölbaşı’ndan idare ediliyor ama Gölbaşımızda MOBESE yoktu. Hatırlarsanız her ay bununla ilgili gazetelerde haberler olurdu. Şu anda Gölbaşı’ndaki MOBESE Ankara’da hiçbir ilçede olmayacak şekilde faaliyete geçti.”

Duruay, mesai arkadaşlarıyla beraber son 15 yılın en büyük yatırımını yaptıklarını ifade ederek, “ Bu yatırımların toplamından biz daha fazla yatırım yapıyoruz. Bunda da hepinizin emeği var. Taşra mahallelerimizde 4 tane kültür merkezi yapılıyor. Parkların, camilerin, mezarlıkların eksikliklerini gidererek, bakımlarını yaptık. Ayrıca ilçe merkezimizde de 4 tane büyük projemiz devam ediyor. 2017 yılında açılışlarını yapacağız” diye konuştu.

İftar programında, tasavvuf müziği dinletisi ve semazen gösteri yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi
"Arabalı Düğün" ile dünyaevine girdiler