Ekipler İş Başında! Çankaya Belediyesi İbadethaneleri Bayrama...

Ekipler İş Başında! Çankaya Belediyesi İbadethaneleri Bayrama Hazırlıyor

Çankaya Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi zabıta, veteriner ve sağlık ekipleriyle gerekli tüm önlemleri aldı. Belediye, temizlik ekipleriyle de cami ve mescitleri temizleyerek bayrama hazırlıyor.

22 Ağustos 2017 - 14:53 - Güncelleme: 22 Ağustos 2017 - 14:54

Çankaya Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi zabıta, veteriner ve sağlık ekipleriyle gerekli tüm önlemleri aldı. Belediye, temizlik ekipleriyle de cami ve mescitleri temizleyerek bayrama hazırlıyor.

Yıl boyunca düzenli olarak temizlediği cami ve mescitlerdeki çalışmaları yoğunlaştıran Çankaya Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini temiz ve sağlıklı koşullarda yapabilmelerini amaçlıyor.

Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, teknik donanımı yüksek makinelerle tüm ibadethanelerin temizliğini bayramdan önce tamamlayacak.

 

“KAMU SAĞLIĞI HER ŞEYİN ÖTESİNDE”

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, tüm yaşam alanlarını temiz ve sağlıklı tutmanın birincil görevleri olduğunu vurguladı. Taşdelen, “Kamu sağlığı her şeyin ötesinde önemli. İbadethanelerden sokaklara; okullardan pazar yerlerine kadar vatandaşımızın kullandığı her alanı temiz tutuyoruz” dedi.

Vatandaşların ibadetlerini temiz ve sağlık bir ortamda yapabilmeleri için ekip sayısını da arttırdıklarını ifade eden Taşdelen, bayram boyunca da rutin temizlik hizmetlerinin süreceğini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da 2 dükkan kül oldu
Ankara'da 2 dükkan kül oldu
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi