ANASAYFA Ekonomi 27 Haziran Arefe günü Borsa İstanbul açık mı, kapalı mı, saat kaça kadar çalışacak?

27 Haziran Arefe günü Borsa İstanbul açık mı, kapalı mı, saat kaça kadar çalışacak?

27 Haziran tarihi ile idrak edilen Kurban Bayramı'nın arefesi için pek çok soru art arda geliyor. Borsa İstanbul'un açık olup olmadığı merak edilirken detaylar da sorgulanıyor.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
27 Haziran Arefe günü Borsa İstanbul açık mı, kapalı mı, saat kaça kadar çalışacak?

27 Haziran Arefe günü Borsa İstanbul açık mı, kapalı mı, saat kaça kadar çalışacak? - 2023 yılının ikinci dini bayramı Kurban Bayramı 28 Haziran Çarşamba günü idrak edilecek. Dini bayramların müjdeleyicisi olarak kabul edilen Arefe günü 27 Haziran tarihi ile idrak edilirken bu günün Arefe günü olması sebebiyle pek çok vatandaş, Borsa İstanbul'un (BİST) çalışma saatlerini merak ederek araştırma yapmaya başladı.

27-haziran-arefe-gunu-borsa-istanbul-acik-mi-kapali-mi-saat-kaca-kadar-calisacak.jpg

Borsa İstanbul ile ilgilenen vatandaşlar ve yatırımcılar, ''Arefe günü Borsa İstanbul açık mı, saat kaça kadar açık?'' sorusuna yanıt arıyor.

AREFE GÜNÜ BORSA AÇIK MI, YARIM GÜN MÜ?

Borsa İstanbul'un arefe günü çalışma sistemi araştırma konusu oldu. Arefe günü kamu kurumlarının yarım gün çalıştığı biliniyor. Borsa İstanbul, özel bankalar ile aynı sınıfta yer aldığı için bugün çalışmalarına devam edecek. Borsa İstanbul, 27 Haziran Salı günü 13.00'a kadar açık olacak.

27 Haziran saat 13.00'dan itibaren kapalı olacak olan Borsa İstanbul, işlemlerine 3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle kaldığı yerden devam edecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
27 Haziran Arefe günü kargo firmaları saat kaça kadar çalışıyor, yarım gün mü?

27 Haziran Arefe günü kargo firmaları saat kaça kadar çalışıyor, yarım gün mü?