ANASAYFA Ekonomi 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi TEB'den geldi! 1,99 faizle borçlarınız silinecek

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi TEB'den geldi! 1,99 faizle borçlarınız silinecek

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını incelemeye devam ediyor. TEB'den gelen açıklama doğrultusunda açıklama geldi. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi verileceği öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi TEB'den geldi! 1,99 faizle borçlarınız silinecek

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi TEB'den geldi! 1,99 faizle borçlarınız silinecek -Artan döviz kuru maliyetler -in artışına neden olurken zam haberlerini de ardı ardına getiriyor. Sürekli olarak gelen zamlar vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarını artırırken bankalar da kredi kampanyalarını yeniliyor.

İhtiyaç kredisini araştıran vatandaşlar kamu ve özel bankaların kredi paketlerini inceliyor. Özel bankalar arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), yaptığı kampanya ile nakit ihtiyacı olan müşterilerine yönelik ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

TEB'DEN 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB'in müşterileri için sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşterilere 10 bin liraya kadar kredi verileceği bildirildi. TEB'in sunduğu ihtiyaç kredisinde alt limitin bin lira olarak belirlendiğini duyuruldu. 10 bin liraya kadar verilecek olan ihtiyaç kredisinde vade, taksit, faiz gibi seçeneklerde açıklandı. TEB tarafından yapılan açıklamada; ''50.000 TL’ye kadar olan kredilerde maksimum kullandırım vadesi 36 ay, 50.000 TL üzeri kredilerde maksimum kullandırım vadesi 24 aydır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir.

3-ay-ertelemeli-ihtiyac-kredisi-tebden-geldi-199-faizle-borclariniz-silinece.jpg

Henüz TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayanlar için geçerli minimum faiz oranı belirtilmiş olup, nihai faiz oranı vade ve kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir.'' ifadeleri yer aldı.

TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde alt limit olan bin liralık miktar için;

Bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 36 ay vade ve yüzde 1,99 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de 525 lira 22 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 42 lira 37 kuruş, toplam ödemenin bin 530 lira 32 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 34,80 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de 5 lira olduğu kaydedildi.

screenshot-33.jpg

TEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde 10 bin liralık miktar için;

10 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 36 ay vade ve yüzde 1,99 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de 6 bin 122 lira 47 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 447 lira 84 kuruş, toplam ödemenin 16 bin 172 lira 24 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da yüzde 40,65 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de 50 lira olduğu kaydedildi.

screenshot-34.jpg

TEB'in sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, daha fazla kredi haberi için ''Haberankara.com'' adresini takip edebilirsiniz.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'nın en güzel mekanı Gençlik Parkı!

Ankara'nın en güzel mekanı Gençlik Parkı!